Razne šale, zafrkancije i filmići 😂

skafetin

New member
Re: Razne šale i zajeancije

Jel znas sta je otac reka sinu kad ga je uvatija da drk:
reka mu je:da od **** ne radi budalu a od ruke ****ROFL
 

lageros-zg

New member
Re: Youtube filmići

Need 4 Speed: Hot Pursuit - Top Gear verzija
ili, može biti i GTA Albania :D



Stvarno cijeloj ekipi skidam kapu na ideji i koncepciji emisije općenito i iz sezone u sezonu sve su bolji i luđi. :D
Kako je sada prije koji dan bilo "Oscarovanje", njima bih dao Oscara u svim kategoraijama....

A da li bi ovakve scene dozvolili kod nas...... kako da ne....
 

Zmix

New member
Re: Youtube filmići

Top Gear je nešto najbolje što je napravljeno ikada!
Svako veče ih gledam na TV-u i to mi dođe kao lektira. :D
 

gox

New member
Re: Youtube filmići

Meni Top Gear uopće nije nešto :/ Malo su mi čudne snimke kod test vožnje auta, "leteće" su, nema recimo da imaju 4 kamere kao u Best Motoringu (izvana ,čukice, vozač, papučice) nego je sve izvana i kratke su..to mi nije nešto. U Best Motoringu je to super napravljeno, samo što ih niša ne razumijem, jedino sam razumio kad je Tsuchiya testiro SL 55 AMG, pogledajte i zašto.. :)

 

skafetin

New member
Re: Razne šale i zajeancije

Iman novu ideju za kako prestat pušit umisto da stavljaju pušenje ubija tribali bi stavit na kutije duvana slike političara zamisli pusis marlboro sa slikom jace ili bili ronhil sa šukerom ili kolumbo sa šeksom:D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Razne šale i zajeancije

Ma, jok..tek onda bi ljudi navalili !! Svi bi rekli-ajmo navalit,da zatremo gamad..ROFLROFLROFL
 

gox

New member
Re: Razne šale i zajeancije

Pričaju Amerikanac i Hrvat
Amerikanac: "We have Barack Obama, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash."
Hrvat: "We have Jadranka Kosor, no Wonder, no Hope and no Cash!!!!
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Re: Razne šale i zajeancije

Ovo nije zjeancija, nego prava vijest koja mi je prekomična.

Mazda povukla automobile zbog pauka koji voli benzin

TOKYO, 4. ožujka 2011. (Reuters) - Pauk koji voli miris benzina pleo je svoje mreže u odušniku spremnika goriva pa je Mazda morala povući tisuće svojih automobila u SAD-u ovoga tjedna, prenosi Reuters.

Mazda je priopćila da povlači 52.000 automobila nakon što je Nacionalno povjerenstvo za sigurnost cestovnog prometa utvrdilo da paukove mreže mogu začepiti odušnik i dovesti do stvaranja vakuuma u spremniku goriva pa može doći do njegovog pucanja.

Pauk vrste Cheiracanthium krivac je za povlačenje modela Mazda6 koji se u Americi prodaje pod imenom Atenza.

"Iako je to vrlo rijetko, karakteristika tog pauka je da voli miris benzina...", rekao je automobilski novinar Mitsuhiro Kunisawa. "Jednom kada osjeti benzin, ući će unutra. Ta je vrsta pauka relativno česta u SAD-u". dodao je on.

Ostala Mazdina u SAD-u nisu imala taj problem a u odušnik spremnika se ugrađuje sitna mreža kojom se spječava ulazak pauka i kukaca.


LOL
 
Na vrh