Rasvjeta unutrašnjosti

Ciki vts

New member
ma ti si ok, on ne shvaca da ako se to nekome svida ili sta ja znam da mu nije puno dati tu lovu..

mislim, nekome je puno dati 40 kn an pranje auta, a nekome nije bed dati 200kn na polir pastu s kojom ce sam ispolirati cijeli auto...
 

ledolomac

New member
nisam te nista pitao ledolomac! ili jesam mozda pa ne vidim?? sta tebe jebe dal cu ja dati 600 kn za to ili ne?
Neznam zašto se ljutiš i zašto me prozivaš jer tebi nije bilo ništa upućeno. Pa ti i nemaš C4 nego C2 VTS ako se ne varam?? Samo sam komentirao cijenu koja je astronomska za jednu lampu. Baš me briga našto ti trošiti svoj novac. Dakle, komentar je bio na Lakyev post i cijenu iste a ne na tvoj. Tvoje traženje tvorničkog broja sam shvatio kao traženje informacije radi možebitne nabavke istih po nižoj cijeni od ove deratorske. Neshvatljiva mi je tvoja reakcija.
A sada na tvoj konkretan upit konkretno ću i odgovoriti: nisi me ništa pitao niti sam ti odgovarao a da li dobro vidiš to sam zaključi. Ne jebe me di ćeš i zašto dati 600 kuna.
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Svjetla u unutrašnjosti

Dakle, imam C4 II s Seduction opremom. Mene zanima da li u toj opremi trebaju biti one dvije LE diode na stropu(naprijed). Jer ja ih nemam.
I da li se može staviti osvjetljenje nogu(možda i imam, nisam primjetio)?
Hvala! :)
 

Cutac

Prèkaroš
Ok, hvala :)
A da li se može ugraditi ono za noge?
Vidio sam na prošloj stranici da je 'infrastruktura' 600 kuna. Jel ima što za 20? :cool:
 

linkres

New member
e pa upravo to.. oni zovu "prigušena rasvjeta".. nisam ni mislio da to ima veze sa stropnim svjetlima, već onako izgleda jako fora dodatak.. pa me zato zanimalo..
a i bit će da je tako.. da fali sve, a ima samo ta rupica.. i naravno da neću ništa dirati u svom novom citraću..
ali se svakako budem raspitao i u servisu.. da vidim šta oni kažu.. u svakom slučaju hvala.. :)
Ja to imam u golfu 5 i nije to niš spektakularno. :whistling:
 

Silentshoot

Active member
Jel netko ovo probao u Medveščak + opremi? Meni to ne svijetli jer mi je položaj ručice za svjetla uvijek na auto radi dnevnih svjetala, nikada ne okrećem na poziciju...
 
Na vrh