Radio sa CD-om

Lakii

Well-known member
Koristi li neko u svom autu ovo ?

http://www.njuskalo.hr/auto-mp3-cd-dvd/auto-fm-transmiter-usb-stick-sd-mp3-reader-player-oglas-531028

Imam u planu vratiti orginal radio jer on sa ovim mi se čini sretnije rješenje od radia sa cd-om, radiće mi i komande na volanu.
Pa, kao sto su decki napisali, slaba je kvaliteta zvuka.
Ali s obzirom da je mala lova u pitanju mozda si mozes priustiti i probati dali ti pase. I javi rezultate!

PS. Sta ti nema original radio AUX IN?
 

zoran37

New member

Lakii

Well-known member
Vidis, i ja moram procackati po e-bay-u!
Trebao bi mi adapter za komande na volanu.
Nasao sam komande za volan, samo je steta sto su za onaj najruzniji volan 1. serije. bas bi probao spojiti svog pioneera na te komande!
 

zujo

New member
Pa i nije mi neka kvaliteta zvuka bitna, ono obično slušam samo radio i nema neke posebne zvučnike ni pojačalo nego ono standard koji je u autu a ovo čisto tu i tam da si mogu poslušat i još nešta ak baš hoću.
Te stvarčice su i napravljene upravo za takvu namjenu, a ne za postizanje vrhunske kvalitete zvuka.

Ja ga imam u autu i zadovoljan sam, no ima jednu manu, a to je da u pravilu nemaju ON/OFF prekidač nego se pali i gasi umetanjem u strujni priključak u autu i vađenjem van pa se s vremenom i učestalom uporabom može oštetit. No za te novce...
 

fullcool

New member
Ni tam ne piše kako se upisuje kod. Zanima me kako upisati kod, koji brojevi služe tome?
Dao bi se kladit da je to neko već pisao al ne mogu naći.
klikaš tipku "1" za prvu cifru, "2" za drugu itd.
pritiskanjem tipke se cifra mijenja kao kad digitalni sat podešavaš,
kad dobiješ odgovarajuće cifre onda stisneš "5" ili "6", tako nešto:weeabooface:
 

Marlboroman

New member
Zna li ko koji changer odgovara za ovaj Xantia radio-kasetofon?
Imam funkciju na svom radiu za changer, ali changer nemam.. Malo sam istrazivao i receno mi je da samo odgovara od changer Clarion. Moze li nkog drugog proizvodjaca a da nema puno prepravki? :)
 

deda

New member
Može samo onaj koji možeš samo kupit u citroenovom servisu,ne paše ni Clarion koji možeš kupiti negdje u dućanu,tak da se to uopće ne isplati.Jedino ako nađeš u nekom autu koji ga već ima tvornički ugrađenog.
 

daracc991

New member
bok,eo da se ubacim samo u pricu nisam tjeo otvarat novu temu ,imam standardni radio iz xantie sa cd-changerom te mi paše sa original 6 zvucnika ljepo radi,jedino me muci sto mi displey ne svjetli (pa po mraku napamet saltam stanice i cde ) dali je mozda do nekog osiguraca ili su mozda neke ledice u pitanju ? + vidim da mi na volanu nerade desne komande ?
 

Lakii

Well-known member
Nije stvar osiguraca, LED diode su izgubile kontakt. Probaj lagano pritiskati oko display-a da vidis dali ce proraditi.
Sto se tice komandi na volanu, treba vidjeti u kakvom su stanju tipke i u kakvom je stanju klizni kontakt ispod volana.
 
Na vrh