Puno pozdrava iz Osijeka (okolica)

zeemax

Member
Nisam pitao ponovo. Ovako kako je sad kazaljka pokazuje točnu brzinu.
Trenutno me brinu prednje kugle i curenje vode ispod antene. Da li je tko imao sličan problem s antenom i vodom? Ima neka brtva koja se promijeni ili diy silikon rješenje?
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Ja sam koristio, ako uspes naci Sika 11 FC+, to je lepak za krovove kuća. Otporan na spoljne uticaje, sve u autu sam sa tim resavao. Kad se osuši, bude kao guma.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Kod tebe bas ozbiljno probija. Ja vec godinama imam kao vlazno nebo. Nije na dodir vlazno, ali deluje tako. Ne mogu da prokljuvim odakle. Zalivao sam gore one šine na krovu. Jeste oko antene ulazilo, jer sam imao dve linije nazad oko lampe
 

zeemax

Member
Kod tebe bas ozbiljno probija. Ja vec godinama imam kao vlazno nebo. Nije na dodir vlazno, ali deluje tako. Ne mogu da prokljuvim odakle. Zalivao sam gore one šine na krovu. Jeste oko antene ulazilo, jer sam imao dve linije nazad oko lampe
Na autu je 10/2020 rađen servis sa kvačilom i još svašta. Račun 9000kn nije podmiren duže vrijeme radi nesuglasica nekih. Zbog toga je stajao kod mehaničara vani oko godinu dana. Zadnja šajba ispucala, jer je nešto palo na nju, ali nije padalo unutra. Prednji kraj ležao. Nisam siguran jel promijenjen samo osigurač pumpe (kolega prodavač) ili pumpa (kolega mehaničar).
Kaže da su zamijenili kompletna vrata gepeka. Brtva s donje strane šajbe isto loša. Vjerovatno ću i tu namazati tim brtvilom.
Sjedalo vozača mi je loše i klima se. Dok vidi električar ima li kontakte za elektro pomicanje i grijanje neću ih dirati.
Stari auto ima svašta 🫣🤔
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Bome, dosta komplikovana priča. Koristi one apotekarske rukavice, jer se teško skida taj lepak. No, sto vise biva u kontaktu sa vodom, to bolje vezuje. Tu voda neće proci garantovano.
 

zeemax

Member
Jbg, dobio sam ga povoljno s obzirom da je regan pol godine, napravljeno kvačilo i veliki servis.
Hvala za savjet za rukavice, inače ne volim raditi u rukavicama.
 

Prilozi

Na vrh