Puknuće zadnjeg spojlera

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ako se dešava često na tom modelu, očito je konstrukcijska greška, što znači da ovlašteni zna za to.
A dali će priznati pod garanciju... neznam, nemam dobra iskustva po tom pitanju.

Ali bih svako išao u tom smjeru što se ovog problema tiče ;)
 

Cutac

Prèkaroš
Moguce je. Los proizvodni proces(ili škart materijal), los nacin montaze, vibracije, temperaturne razlike i zamor materijala na kraju.

Los inzenjering, nista drugo.
 

emil111

Member
Jeste reklamirali?Jucer sam uocio novih grešaka,lajsne uz staklo prema krovu su jako labave i mislim da bi mogla voda pod ispod i druga greska,zadnja lijeva vrata na vrhu se odvojio dio gdje klizi staklo.Isto postoji mogucnost da ce se sada vrata punit vodom.Poslikat cu pa kasnije uploadam.Danas idem u Emil Frey reklamirat

Bio u Emil Freyu,tvornica daje nova vrata ali ja moram platit pripremu,demontazu i montazu te lakiranje u iznosu od skoro 3000kn 😱😱😱
 

markan1000

Well-known member
Bio u Emil Freyu,tvornica daje nova vrata ali ja moram platit pripremu,demontazu i montazu te lakiranje u iznosu od skoro 3000kn ������
po drugi put u ovoj temi pišem kako ne mogu vjerovati za nešto da je moguće...
 

emil111

Member
Zvao sam,postoji mogucnost da mi daju vrata,ali ako sam u garantnom roku zasto bi moral bilo kaj doplacivati?pogotovo kad imaju globalni problem
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Zvao sam,postoji mogucnost da mi daju vrata,ali ako sam u garantnom roku zasto bi moral bilo kaj doplacivati?pogotovo kad imaju globalni problem
Što manje znaš to si manje nesretan. :) Mogu ja pitati, ali ne očekuj da ću išta riješiti.
 

emil111

Member
Moze,bas me zanima.Vrata mogu dobiti ali moj je trosak demontaza i montaza plus lakiranje.Nema mi smisla ako je tvornicka greska i imam jamstva
 

gigo980

Member
Ni ja nemogu vjerovat ovo sto sam procitao....Imao sam neke reklamacije do sada i nikada nista nisam platio....mislim da je to sve do voditelja servisa..sada jos da dobijem novi ekran i moja garancija je zavrsila 100.000 ce da se zavrti kroz koji dan..
 
Na vrh