Prvi opći Citroën & DS susret u Vinkovcima: 4-6. rujna 2015.

ZlatkoC4

Well-known member
Evo mjesto susreta salaš Lamut

https://goo.gl/maps/XxzRZ



Na susret ne dolaze ovlašteni dileri za Citroën.

Prvo dobio sam informaciju da tago.car iz Vojvodine neće doći kao gosti na susret jer mladog gos. Danijela nema tko zamjeniti u subotu i da se ispričava zbog toga.

Danas popodne sam dobio e-mail od PSC CITROËN SLAVONIJA iz Osijeka.
Kratkom rječju da oni ne dolaze na susret Citroëna u Vinkovce. Jer će navodno ići u Vinkovce za dva tjedna na Vinkovačke jeseni i tamo prisustvovati. Sad ne znam kakve veze ima jedno sa drugim. U biti ja sam njih kontaktirao da li su spremni sudjelovati na jednom ovakom susretu i objasnio da kakav če to susret biti. došao sam u fazu izrade plakata te ih kontaktirao dali misle sudjelovati na susretu da ih onda kao predstavnika za Citroën Slavonije mogu staviti na plakat oni su kad sam im poslao prdjedlog plakata isti potvrdili i da će prisustvovati. nijihovo je bilo samo da se pojave na susretu sa bilo kojim citračem ili više njih i da osiguraju nagradu za najbolji novi i najbolji stari auto nešto simbolično . npr. ulje ili vodu za brisaće. na što je rečeno da nema problema.
Ali eto izgleda da mi nismo dostojni njihovog prisustvovanja iako oni žive od nas a ne mi od njih, mi koji pronosimo marku Citroën gdje got stignemo. oni sa ovim pokazuju što misle o nama. ali eto hvala im.

da više ne kvarim ovaj predivni susret koji če po svemu biti odličan susret i prvi u nizu u Vinkovcima.
Ali eto meni nije bilo teško potruditi se i pričati sa nekim autodjelovima i nekim privatnim servisima koji servisiraju i Citroën da mi osiguraju nagradu za ta dva vozila. Na što sam dobio pozitivan odgovor, ove godine ti ljudi če ostati anonimni ali nagodinu će biti sudionici susreta i na našim plakatima i forumima.
Uvjek postoje oni koji su spremni za suradnju a to su oni istinski Citronaši.

I samo zbog vas koji volite Citroen i borite se sa oldtimerima novim vozilima samo da bih održali citroen na životu . Zbog toga sve ovo ima smisla.

i ja samo kažem susret ide dalje sa najboljim ljudima iz obitelji Citroen.
Za nagodinu već imamo sigurno puno više oldtimera i novih vozila koji če postati sastavni dio naših susreta i mi njihovih druženja u Hrvatskoj, Srbiji, Bosni i drugdje.
Zajedno smo jači.

Ljudi moji još malo pa če Petak i stižu prvi Citraći jedva čekam.
:euforija::euforija::euforija:

Evo i ažurirani popis sudionika bez ovlaštenih dilera za Citroë
n!


Prijavljeni za susret Vinkovci 2015 Citroëna&DS


1. Zmix i AMK Bačka ( predsjednik kluba )C5/ Ručak 2x/ večera 2x
2. NodiSa, C4-II/ Ručak 2x/ večera 2x/ noćenje subota 2x
3. ZlatkoC4, C4-II/ Ručak 5x/ večera 4x/
4. Edo, Xsara karavan/ ručak 2x
5. Milan, Xsara/ Ručak 2x/ večera 2x
6. Matija,C4-II/ Ručak 2x
7. Kizokc, C4 Coupe VTR/ 3x
8. Gule, CX 20 Pallas Ručak2x/ Večera2X
9. Zvaj, C4-II/ Ručak 2X/
10. Deda, Ami Super Cabriolet / Ručak 2x/večera2x
11. NN, C5, Ručak 1x/ Večera 1x
12. Miroslav, Spaček Ručak 1X/ Večera 1x
13. Danijel, Spaček, Ručak 1x/ Večera 1x
14. DaffyDuck89, GSA, Ručak 2x
15. Srđan, C1 , ručak 2x

Na popisu su ljudi iz BiH, Srbije Hrvatske. Mladenovo, Bačka Planka, Novi Sad, Sarajevo, Vitez, Banja Luka, Zagreb, Vukovar, Osijek, Koprivnica, domačin Vinkovci
:moron:
Ljudi moji baš se radujem druženju sa okorjelim Citronašima. :moron: :moron: :moron:


Molim još jednom sve koji su zainteresirani za susret da se prijave do 01.09 eventualno 02.09 zadnji rok. kontakt mob: +385919448192 viber, sms. ili na e-mail- [email protected]
 
Posljednje uređivanje:

gule

Active member
Za sva pitanja biti će na raspolaganju donedavni voditelj Citroen servisa iz Viteza i to bez cenzure...moja debelenkost...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Za sva pitanja biti će na raspolaganju donedavni voditelj Citroen servisa iz Viteza i to bez cenzure...moja debelenkost...
:stovanje::palacgore::aplauz:

Za sva pitanja biti će na raspolaganju donedavni voditelj Citroen servisa
Evo zahvaljujem Guletu jer on ima prste u ovome najavio mi se jedan Citronaš iz Novog Travnika sa oldtimerom sutra če potvrditi dolazak pa onda ide na popis naj Citrača:grin: :hello::prijatelj::euforija:
 

vborovic

C5 modifikator
@ Zlatko - Nažalost, bez papira, sve je tak, li-la ... teško je dok si fizička osoba, al recimo, da neka udruga organizira susret, inszistiralo bi se na potpisivanju "sponzorskog" ugovora, pa makar za 1l ulja, gdje se onda možeš uloviti za nešto u takvim situacijama ... njihov odustanak radi Vinkovačkih jeseni je glup razlog, jer ta manifestacija nema veze sa automobilizmom (u osnovi, ne), a ovo gdje imaš 15 ljudi direktno im je očito premalo druženje, te s obzirom da ne znaju kako će ispasti na kraju (za prvi put), možda ne žele riskirati da budu uključeni u "piknik" (bez uvrede cijelokupnoj dosadašnjoj organizaciji) ... iduće godine dok im bude 50 sudionika na 2. susretu, ja bi ih glatko odbio pa da se i sami nude, te tražio neku drugu auto kuću (ovlaštenog zastupnika) da se uključi
 

ZlatkoC4

Well-known member
Prijavljeni za susret Vinkovci 2015 Citroëna&DS


1. Zmix i AMK Bačka ( predsjednik kluba )C5/ Ručak 2x/ večera 2x
2. NodiSa, C4-II/ Ručak 2x/ večera 2x/ noćenje subota 2x
3. ZlatkoC4, C4-II/ Ručak 5x/ večera 4x/
4. Edo, Xsara karavan/ ručak 2x
5. Milan, Xsara/ Ručak 2x/ večera 2x
6. Matija,C4-II/ Ručak 2x
7. Kizokc, C4 Coupe VTR/ 3x
8. Gule, CX 20 Pallas Ručak2x/ Večera2X
9. Zvaj, C4-II/ Ručak 2X/
10. Deda, Ami Super Cabriolet / Ručak 2x/večera2x
11. NN, C5, Ručak 1x/ Večera 1x
12. Miroslav, Spaček Ručak 1X/ Večera 1x
13. Danijel, Spaček, Ručak 1x/ Večera 1x
14. DaffyDuck89, GSA, Ručak 2x
15. Srđan, C1 , Ručak 1x
16. Marko Jureta, Citroën Jumper, Ručak 1x
17. Dario Zorić, Ami 8, Ručak 1x, Večera 1x


Moram napomenuti gos. Marko Jureta je predsjednik TZ grada Vinkovaca i on nas podržava od prvog dana u organizaciji i promociji susreta. Marko hvala :palac-gore:

Na popisu su ljudi iz BiH, Srbije Hrvatske. Mladenovo, Bačka Planka, Novi Sad, Sarajevo, Vitez, Banja Luka, Novi Travnik, Zagreb, Vukovar, Osijek, Koprivnica, domačin Vinkovci :moron:
Ljudi moji baš se radujem druženju sa okorjelim Citronašima
. :euforija::euforija::euforija::hello:


Molim još jednom sve koji su zainteresirani za susret da se prijave do 03.09 zadnji rok. kontakt mob: +385919448192 viber, sms. ili na e-mail- [email protected]

Skuplajamo se skupljamo
 
Posljednje uređivanje:

ZlatkoC4

Well-known member
Evo prema prognozi sa DHMZ u Subotu u Vinkovcima bih treblo biti vrjeme umjereno što znaći taman. Ako i bude neke kiše imamo salu a po prognozi je slaba kiša i to popodne na noć.



Dobro došli ljudi na susret u Vinkovce :euforija::euforija::euforija:

Prijavljeni za susret Vinkovci 2015 Citroëna&DS


1. Zmix i AMK Bačka ( predsjednik kluba )C5/ Ručak 2x/ večera 2x
2. NodiSa, C4-II/Ne dolazi otkazao iz obiteljskih razloga
3. ZlatkoC4, C4-II/ Ručak 5x/ večera 4x/
4. Edo, Xsara karavan/ ručak 2x
5. Milan, Xsara/ Ručak 2x/
6. Matija,C4-II/ Ručak 2x
7. Kizokc, C4 Coupe VTR/ 3x
8. Gule, CX 20 Pallas Ručak2x/ Večera2X
9. Zvaj, C4-II/ Ručak 2X/
10. Deda, Ami Super Cabriolet / Ručak 2x/večera2x
11. NN, C5, Ručak 1x/ Večera 1x
12. Miroslav, Spaček Ručak 1X/ Večera 1x
13. Danijel, Spaček, Ručak 1x/ Večera 1x
14. DaffyDuck89, GSA, Ručak 2x
15. Srđan, C1 , Ručak 1x
16. Marko Jureta, Citroën Jumper, Ručak 1x
17. Dario Zorić, Ami 8, Ručak 1x, Večera 1x
18. Mladen Karlić, C5 (Gradonačelnik Vinkovaca)
19. Rene, Spaček
20. Lega2cv i Danko, AX green dizlo, Ručak 1x


Moram napomenuti gos. Marko Jureta je predsjednik TZ grada Vinkovaca i on nas podržava od prvog dana u organizaciji i promociji susreta. Marko hvala

Na popisu su ljudi iz BiH, Srbije Hrvatske. Mladenovo, Bačka Planka, Novi Sad, Sarajevo, Vitez, Banja Luka, Novi Travnik, Zagreb, Vukovar, Osijek, Koprivnica, domačin Vinkovci
Ljudi moji baš se radujem druženju sa okorjelim Citronašima.
:euforija::euforija::euforija:

Svima koji već sutra dolaze u Vinkovce moja adresa Æirila i Metoda 95 32100 Vinkovci mob: +385919448192 Zlatko

Pivo i vino se hladi sve za Petak roštiljadu spremno:grin:
 
Posljednje uređivanje:

ZlatkoC4

Well-known member
Evo pripremljeno za one što su već sutra u Vinkovcima:grin:





A ovo čeka Žicu :grin:



Onda mogu doći i sa Xsarom.
Deda opet se zezaš kakva te kiša uhvatila:cool:

Prijavljeni za susret Vinkovci 2015 Citroëna&DS


1. Zmix i AMK Bačka ( predsjednik kluba )C5/ Ručak 2x/ večera 2x

2. NodiSa, C4-II/ Ne dolazi otkazao iz obiteljskih razloga
3. ZlatkoC4, C4-II/ Ručak 5x/ večera 4x/
4. Edo, Xsara karavan/ ručak 2x
5. Milan, Xsara/ Ručak 2x/
6. Matija,C4-II/ Ručak 2x
7. Kizokc, C4 Coupe VTR/ 3x
8. Gule, CX 20 Pallas Ručak2x/ Večera2X
9. Zvaj, C4-II/ Ručak 2X/
10. Deda, Ami Super Cabriolet / Ručak 2x/večera2x
11. NN, C5, Ručak 1x/ Večera 1x
12. Miroslav, Spaček Ručak 1X/ Večera 1x
13. Danijel, Spaček, Ručak 1x/ Večera 1x
14. DaffyDuck89, GSA, Ručak 2x
15. Srđan, C1 , Ručak 1x
16. Marko Jureta, Citroën Jumper, Ručak 1x
17. Dario Zorić, Ami 8, Ručak 1x, Večera 1x
18. Mladen Karlić, C5 (Gradonačelnik Vinkovaca)
19. Rene, Spaček
20. Lega2cv i Danko, AX green dizlo, Ručak 1x


Moram napomenuti gos. Marko Jureta je predsjednik TZ grada Vinkovaca i on nas podržava od prvog dana u organizaciji i promociji susreta. Marko hvala

Na popisu su ljudi iz BiH, Srbije Hrvatske. Mladenovo, Bačka Planka, Novi Sad, Sarajevo, Vitez, Banja Luka, Novi Travnik, Zagreb, Vukovar, Osijek, Koprivnica, domačin Vinkovci
Ljudi moji baš se radujem druženju sa okorjelim Citronašima.

Svima koji već sutra dolaze u Vinkovce moja adresa Æirila i Metoda 95 32100 Vinkovci mob: +385919448192 Zlatko

Pivo i vino se hladi sve za Petak roštiljadu spremno


Svima koji putuju danas i sutra za Vinkovce želim sretan i dobar put. Dobro došli u Vinkovce.
Prvi sudionici samo što nisu stigli:euforija:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Što jeste je. Ono uživo se ne može potpuno prenjeti slikama, to se mora doživjeti. Samo prisutni su vidjeli onu radost osmjeh i zadovoljstvo ljudi. Šale poznanstva razmjenu iskustava. Itd.
A dogodine ćemo to sve pojaćati i u vinkovcima i u bačkoj.:palacgore:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Dobio sam ponovno volju da organiziramo susret u ili negdje oko ZG,iduće ljeto.
Deda imaš moju podršku i piši me odmah:grin: :palacgore::euforija:

ova tema je gotova i može ključ na nju. dogodine nova tema:grin:
hvala svima koji su se odazvali i podržali da ovaj susret uspije :stovanje:

modovi može ključ na ovu temu:grin:
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh