Provjera karakteristika auta preko broja šasije

konaroast

Citroenist
Donator foruma
To bi trebao biti bulb housing tj. kućište žarulje.

Probaj na service, ali nemoj upisati svoj broj šasije već ide na općenitu pretragu po motoru.
I kada dođeš na taj dio u unutrašnjosti trebao bi imati par opcija. Tj. obloga sa kućištem ili bez.

Vidim kako je krenulo, postati ćeš vborovic za C4 😀
 

vborovic

C5 modifikator
Rasvjeta za noge ... :D ... ne znam zasto komplicirate od stropa, ako sve zice idu od BSI-ja odakle se razvodi elektro i CAN mreza po cijeloj karoseriji
 

Cutac

Prèkaroš
To bi trebao biti bulb housing
Ne pronalazim ništa.

Vidim kako je krenulo, postati ćeš vborovic za C4 ��
Hoću, hoću, kako neću :D
Ako i stignem to sve, dosta toga neće raditi :D

ako sve zice idu od BSI-ja odakle se razvodi elektro i CAN mreza po cijeloj karoseriji
Di mi je BSI?
Jel postoji mogućnost da ako se spojim na nekih 12V(iz raznog konektora, ja sam to zamislio kao upikavanje u konektor) da kompjuter to prepozna kao neki error?

Razmišljao sam i mogao bih se spojiti na upaljač. On ima osvjetljenje koje se pali kada i auto i taman bi mi to bilo. Jedino što su svi potenciometri na ebayu veliki..
 

Cutac

Prèkaroš
Je, to je to. Takvu imam u gepeku i u pretincu za rukavice.
A da bih im dao 80 kuna, za to - lol

Znači kopam po C3.. hvala :weeabooface:
 

vborovic

C5 modifikator
Bilo bi mi super kada bih ovo mogao nabaviti, ali nemam pojma kako se to zove
U slučaju C5 X7, to se zove službeno rasvjetno tijelo. 3 šifre su na raspolaganju:

6362 N6
6362 P6
6362 AF

Trebali bi biti slični, eventualno lijeva/desna strana, ne sjećam se dal postoji stvarna razlika među njima, jer sam ih sam naknadno ugrađivao, ali ima već 2 godine od toga

Za C4 navodi se samo jedan proizvod, oznaka 6326 N6 (Rasvjetno tijelo, svjetlo podnožne šupljine vozač + suvozač)
 

Rocky555

New member
Nedavno sam vozio nekakav rentacar novi Focus sa ful opremom (titanium mislim, 110 kw motor), imao je između ostalog i to ambijentalno svjetlo, ne znam kako bih ga drugačije nazvao. Šupljine oko nogu, pretinci, vrata itd...
Auto je mrak što se svega tiče, osim tog svjetla. Iznimno me to iritiralo, srećom nisam se morao dugo voziti pa nisam ni tražio po uputama da li se to i kako može isključiti. Ne bi me iznenadilo da se ne može isključiti.

Ono što hoću reći - nemojte si stavljati nešto što se ne može lako isključiti, za slučaj da vas bude živciralo. :D
 
Na vrh