Promjene cijene goriva

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
i tu u HR je prosjek plaće nekih 400,500 eura,ali ipak se ljudi nekako snalaze i idu i na ljetovanja i na zimovanja
Znaš kaj mene financijski vadi? Hrana. Imam taj "luksuz" da živim na selu. Kupim godišnje tri mala pajceka, kolinje, imam mesa za celu godinu. Kokice i pure, jajca i meso praktički celu godinu, vrt, sve kaj si zamisliš od povrća. Da živim u gradu i nemam sve to, meni bi valjda 60-70 posto prihoda otišlo na hranu.
 

Zmix

New member
Znaš kaj mene financijski vadi? Hrana. Imam taj "luksuz" da živim na selu. Kupim godišnje tri mala pajceka, kolinje, imam mesa za celu godinu. Kokice i pure, jajca i meso praktički celu godinu, vrt, sve kaj si zamisliš od povrća. Da živim u gradu i nemam sve to, meni bi valjda 60-70 posto prihoda otišlo na hranu.
Ista stvar i kod mene.
I ja živim na selu pa proizvedem hranu.
Da sam u gradu ne bi mi bilo baš zgodno.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
lako vas dvojica uzgajate krmiće,patkice i piceke..a kaj mi koji smo v gradu ?
Mi imamo šoping centre :wtf:
 

Tonka0559

Member
LOLLOLLOL
do kraja godine i 13 kuna kako je krenulo.
neki čovijek tamo negdje u Slavoniji vozi starog Opela ili Forda (nisam siguran koji auto) na vodu.To je bilo na televiziji,neznam dal je tko gledao to.
Èovijek je sam izumio da mu auto vozi na vodu.Bilo bi nam svima pametnije da i mi izumimo nešto jer ovi benzin je stvarno postaao preskup:cool:
Èoek je iz Bjelovara... Cijena će sigurno bit niža od ugradnje plinske instalacije.:cool:
 
Na vrh