Promjene cijene goriva

RI-C3

New member
najinteresantnije je - ma koliko god da gorivo išlo gore ljudi će se i dalje voziti.
Na posao moramo ići,u kupovinu moramo ići,kod doktora moramo ići itd itd itd....
A vidim po gradu sve bolje i bolje aute tako da za gorivo će se uviek naći.

Međutim isto tako vidim mnogo novih vozila primjerice u mojoj ulici ,ali dosta njih danima stoji na mjestu.Dakle ljudi se voze i dalje,ali neki manje nego prije,a neki isto kao i prije.

Vjerujem da bi samo u mojoj ulici našao dosta novih vozila koji nemaju ni 10 000 km a imaju već 2,3 godine.Prvi primjer je već moj susjed koji ima potpuno novi I 30 a uopće ga danima ne vozi.
Dosta ljudi kupi nove aute a poslje im samo stoje na parkingu,to je nova moda u Rijeci:)
 

Dalibor

Dado Tornado
kaj su ono rekli da će kruh i hrana poskupjela... izgleda kako je nakon biti u hdzu, najveći biznis u pekarnicama... 10 dkg nepoznate smjese, 20 dkg ekstrakta brašna, 5 dkg aditiva... 2 tone kruha...
 

skafetin

New member
kaj su ono rekli da će kruh i hrana poskupjela... izgleda kako je nakon biti u hdzu, najveći biznis u pekarnicama... 10 dkg nepoznate smjese, 20 dkg ekstrakta brašna, 5 dkg aditiva... 2 tone kruha...
Jebga vratimo se na selo svježi zrak ovce magarci konji krave sve prirodno 1oo% jedino kad budem čuva ovce da iman laptop sa sebom to će mi jadra sredit sa popustom:D
 
Posljednje uređivanje:

deda

New member
Zakaj vidiš po gradu samo skuplje aute i nove,je još jedino oni imaju love,drugi se ne voze.Više uopće skoro nema gužve po gradu,obratite malo pažnju,u odnosu na prije 2-3 godine.Em je bezin preskup,em nemaš više gdje parkirat, da te Banderas ne odere.Ko veli da se moraš vozit,imaš jeftin gradski prijevoz,bicikl,cipelcug,itd.........Kada više nemaš za gorivo,skužiš vrlo brzo da se ne moraš voziti autom.
 

blaz

New member
LOLLOLLOL
do kraja godine i 13 kuna kako je krenulo.
neki čovijek tamo negdje u Slavoniji vozi starog Opela ili Forda (nisam siguran koji auto) na vodu.To je bilo na televiziji,neznam dal je tko gledao to.
Èovijek je sam izumio da mu auto vozi na vodu.Bilo bi nam svima pametnije da i mi izumimo nešto jer ovi benzin je stvarno postaao preskup:cool:
od frenda frend(hehehe) planira ugradit to nekaj, pa javim ako kaj cujem...
uglavnom, prema liku koji to ugradjuje, auto ide na destiliranu vodu koju kombinira sa obicnim gorivom(benzin ili dizel, nije bitno) i trosi 70, 80% manje goriva... ali nazalost neznam ni cijenu ni nista drugo...
 

zoran37

New member
Neznam kak bi xantia radila na gazelin, ima ko kakvih iskustava? Mislim ja imam iskustva no ne i sa citroenom i gazelinom, primjerice subaru leon 1.8 turbo, seat neznam točno koji imali su anjšpric i radili su normalno bez ikakvih problema na čisti gazelin, lada niva (karburator) isto radi dobro no treba joj samo malo promjenit kut paljenja inače ventili zvone, chevrolet, chevyvan 5.7 v8 (karburator) guta gazu ko benzin i nikakvih problema.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Je,i ja sam primetil da je sve manja gužva..sad se imam de parkirat kad god dojdem :D
Samo neznam jel to zbog krize il zato jer su u Zagreb parkingu ukinuli prek soma parkirnih karti,kaj je išlo prek veze i na crno :confused:
A o ovim alternativnim gorivima..hm,i to bu završilo ko i s dizelom od repice !
 

Zmix

New member
Da me ne shvatite pogrešno, ali...
Gledajući kako stoje stvari kod nas, ja ne mogu da poverujem da je to tako.
Gorivo nikad skuplje, plate nikad manje, evro nikad veći, uvedena naplata parkiranja od prošle godine... kad ono...
Nikad više auta na putevima, parkiranje je nemoguća misija, Fiat Punto je postao nacionalni auto i nenormalno se kupuje, ne zaostaju ni auta drugih proizvođača a do pre samo dve-tri godine svaki drugi auto je bio Yugo ili Stojadin. Sada gotovo i da ih nema.
Ili sam ja lud ili je narod poludeo!
Nije mi jasno šta se zbiva? :shock:
 

skafetin

New member
Kod nas se jos ima di mukte parkirat za razliku od Zg kad iden popit kavu na tkalči više me košta parking nego kava i ćevapi ,a parkiram se na langiću još je tamo i najjeftinije:cool:
 

deda

New member
Nema besplatno ni u stambenim četvrtima na periferijama,možda tu i tamo treča zona,ostalo sve druga,a gdje su centri sve prva,skuplji parking nego benzin da dođem do tamo"Marš siromašna domorodačka bagra iz grada,tu vam više nije mjesto."
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
eh,pričaj mi malo o tome :twisted:
Svake godine mi izbiju iz žepa 660 kn,za godišnju kartu :shock:
 

RI-C3

New member
da,benzin ide od sadašnjih 9.33 na 9.50 na ini a na privatnim će biti još kojih 10 lipa skuplje,katastrofa...dokle tako...:meh:
 
Na vrh