Promjene cijene goriva

Marko

Well-known member
Re: Općenita iskustva s novim C4

Gorivo nam je jako skupo - valjda su povećali kvalitetu pa je možda nestala potreba za aditivom. Treba provjeriti...
 

knez-bj

New member
Re: Općenita iskustva s novim C4

Sve se bojim da je gorivo "bolje" zato što je skuplje, mislite da vam bude Linić dodao aditiv? pa pola cijene ide državi...
 

brezC4

New member
Re: Općenita iskustva s novim C4

Znači ako bi ga htio razrijediti u kućnoj radinosti, ne bi to uspio jer već je razrijeđen? :)
 

brezC4

New member
prolazio sam tamo dok je bila u izgradnji (taman su završavali sa radovima i postavljali reklamne panoe).
jel zna netko otkud nabavlja gorivo? INA? ili ima svoj neki dotok direkt iz Rusije?
 

Marko

Well-known member
Da nije u pitanju možda biodizel napravljen od žitarica, pa pričao je netko da je napravio veliku akviziciju pozamašne količine sirovine iz neke firme na slovo Ð :thinking:

A esuper to ne znam kaj je u pitanju...
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
proradila konzumova benzinska
K-plus prehrana i kućne potrepštine..K-plus benzin..K-plus mobilna mreža.. :hmmm:...**** te,frajer je kaj peronospora i ambrozija skupa..kad se počmeju širit niš ih nemre zaustavit ROFLROFLROFL
 

Marko

Well-known member
Htio bih napisat puno toga ali bit će badava... Opet narod bleji i ne poduzima ništa ko i onog trenutka dok su si "200 najbogatijih obitelj" djelili društvenu imovinu - svih nas. Ima papira / dokaza koliko hoćeš ali kad ste u govnu od države - uzalud vam svaki trud u nastojanju da pravednost zavlada.
 

deda

New member
Ma kakvi svirači- Jura Stublić: "Ulicama mog Chikaga" je nenadmašna,trebali bi nam biti nacionalna himna.
 

Dalibor

Dado Tornado
K-plus prehrana i kućne potrepštine..K-plus benzin..K-plus mobilna mreža.. :hmmm:
je, a cure kaj rade na kiscima tiska dobivaju dio plaće u konzumovim bonovima.
neke pokušaju prodati bonove ovima kaj dolaze na kiosk.

Htio bih napisat puno toga ali bit će badava...
takav je ekonomski sustav.
malo toga mi tu možemo dok svatko od nas ne postane aktivist.


treba bojkotirati konzumove benzinske, još to može više od 15 lipa
 

deda

New member
Još malo pa će nam valuta biti u K+ bonovima,kao što radi ona Pan firma iz Slavonije,koja isplaćuje plaće svojim bonovima koji vrijede samo u njihovim skupim trgovinama.To je ko i ono u USA kako plaćaju sirote ilegalce iz Mexica.
 

Damaj

Active member
je, a cure kaj rade na kiscima tiska dobivaju dio plaće u konzumovim bonovima.
neke pokušaju prodati bonove ovima kaj dolaze na kiosk.
Nemojte pretjerivati, u bonovima se dobije regres, božičnica i uskrsnica. Baš me zanima koja to još privatna tvrtka daje sve to pa makar i u bonovima!
 

Dalibor

Dado Tornado
jučer slušao lika kako ga cura na tisku pitala želi li kupiti bon za konzum.
od ranije znam kako se bon za konzum od 500kn može dobiti za 400kn...
ajde da je regres, božićnica, uskrsnica ali izgleda kako im dio plaće ide na bonove.
 

Damaj

Active member
Nisi u pravu, nikada se plaća nije isplaćivala u bonovima. Jedino je još i željeznica dobivala bonove za svoju božićnicu, a to su prelamali Agrokor i HŽ svoja potraživanja.
 
Na vrh