• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Prodajem C5 2.0hdi, sx, automatik

DStipic

Member
Forumaška zajednico...nevoljko se rastajem od svojeg Francuza, ali dva vozila mi nisu potrebna. Vozilo je u dobrom stanju, 2006., 176.500km, očuvano i redovno servisirano (svakih 10tkm, ulje i svi filteri). Sport i winter mod rada mjenjača, sport opcija na podvozju. Set zimskih i set ljetnih guma na aluminijskim i čeličnim felgama. Registracija vrijedi do 09/2020.
Ima čvrčki, ogrebotina (uglavnom parking), ali većina rješiva poliranjem, treba mu malo ljubavi i bit će jako zahvalan.
Na autu od bitnijih stvari promijenjeno...automatski mjenjač na 106tkm (dakle prije 70tkm, na 160tkm mijenjano ulje u mjenjaču), crijevo hidraulike...ono najskuplje (splet tri crijeva, gibljivo + kruto...kod 5270rn), promijenjene klapne ventilacije (ono..jedna strana grije, druga hladi...)
Za sve detaljnije informacije, zovite, pišite...
Cijena cca 30.000kn, ali mjesta za dogovor uvijek postoji.
 

Prilozi

DStipic

Member
Do sad točno upita 2 (dva)...prvi 20 min. nakon objave na njuškalu sa ponudom 15 i jučer jedan koji je neodređen...normalno Stožer sa svojim odlukama mi ni malo ne pomaže :)...tako da...ovo će trajati.
 

DStipic

Member
Klasika. :)

Držim ti fige da ti netko naleti. Iako se bojim da će predstojeća vremena za prodaju biti teška isti koliko i za kupnju rizična.
Ma čak razmišljam da stavim u prodaju i ovaj koji sam tek kupio...pa koji prije ode...
 
Ja sam C4 odmah prodao jer sam ga stavio 500 eura ispod cijene koja se moze dobiti visemjesecnim natezanjem i ugoscivanjem svakojakih kupaca u pokusaju.
Pratio sam dosta cijene, i kod auta starih 15 godina jednaka je cijena C4 i C5 bila.
Kod novijih je naravno C5 skuplji, ali negdje na 15 godina starosti cijene im se izjednace.
 

DStipic

Member
Ja sam C4 odmah prodao jer sam ga stavio 500 eura ispod cijene koja se moze dobiti visemjesecnim natezanjem i ugoscivanjem svakojakih kupaca u pokusaju.
Pratio sam dosta cijene, i kod auta starih 15 godina jednaka je cijena C4 i C5 bila.
Kod novijih je naravno C5 skuplji, ali negdje na 15 godina starosti cijene im se izjednace.
Ma jednostavno u ovom trenutku sve stoji, kad se jednom pokrene, nekome će valjda biti zanimljiv.
 

kekec01

Member
Ja pratim oglase i vidim da dosta auta više nema. Isto tako sam prije par dana osobno bio prisutan pored kupnje auta na parkingu jedne trgovine dok sam čekao u redu da uđem. Tako da iako sve stoji ipak ne stoji. Nekad čovjek jednostavno ima model koji ne prolazi po tržišnoj cijeni.
 

DStipic

Member
Ja pratim oglase i vidim da dosta auta više nema. Isto tako sam prije par dana osobno bio prisutan pored kupnje auta na parkingu jedne trgovine dok sam čekao u redu da uđem. Tako da iako sve stoji ipak ne stoji. Nekad čovjek jednostavno ima model koji ne prolazi po tržišnoj cijeni.
Ma naravno da nije sve doslovno stalo, činjenica je da C5 ima sigurno manji krug potencijalnih kupaca, tome pridodaj podatak da sam ja u Virovitici, nema putovanja...i eto nas...točno tu gdje sam sad.
Vidim da se na njuškalu prevrti 20-30 puta dnevno, ali...
 

DStipic

Member
Dakle...22.000kn i još uvijek dostupno, bez nekih pretjeranih naznaka za udomljenje. Svega nekoliko poziva, ali nitko tko se u životu nije susreo sa Citroenom, bilo da ima takav, sličan, stariji ili neki drugi model. Nitko od njih nije komentirao cijenu ni u jednom trenutku, samo više nitko nije nazvao...vrh.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Jbga, zeznuto je vrijeme za prodaju, vjerujem da su mnogu (kao i ja) odgodili kupnju vozila na neodređeno radi svega... no možda ljeto stvori nove kupce :)
 
Na vrh