Problemi sa bravom od vrata C3

doktor

doktor za bosch pumpe
Dakle, ne šljaka mi brava na maminom C3, ključ uđe u bravu, ali ne otključava, brava ima lufta lijevo-desno, sreća da ima daljinsko. Ne usudim se ić odma raskapat tapecirung. Je li moguće da je u kvaki-bravi nešto puklo? 2004.g to i drugi problem, daljinski mi u roku dva dana iscrpi bateriju. Savjeti, odkuda da krenem. Hvala unaprijed.
 

doktor

doktor za bosch pumpe
Hvala puno, budem se poigrao, a reci da li imaš neki savjet po pitanju daljinskog, za dva dana mi iscrpi bateriju, probao sam 3 proizvođaća, Panasonic je izdržala čak 3 dana :p :p
 

doktor

doktor za bosch pumpe
U redu, da li znate Tec ima li netko na stanju uložak brave i ključ, čisto da imam rezerne opcije? Ako treba spreman sam imat dva ključa. :) :whistling::whistling:
 

Konrad

New member
inace se narucuje po broju sasije ulozak jer nisu svi isti...

jel imas rezervni kljuc ili samo 1? ako imas drugi kljuc probaj s njime dali reagira, ako kad stavis i drugi kljuc unutra nemozes okrenut ni lijevo ni desno ulozak brave treba zamijeniti...
 

doktor

doktor za bosch pumpe
Imam samo jedan ključ nažalost, ma 100% je uložak kako vi kažte, jer npr. brava u volanu je super, ne šteka ni mrvicu. Recite mi samo još, tko bi sve mogao imat uloške, ok osim ovlaštenog servisa, ja bi skinuo uložak, i dali bi imalo efekta da idem tražiti po otpadima, jasno ako je moguće vizualno usporediti. Pitam malo munjena pitanja, ali ja se ne razumijem u te stvari, specijalnost su mi visokotlačne diesel pumpe.
 

Konrad

New member
svaki ulozak ti je specifican kao i urezi na kljucu tako da odgovaraju jedno drugome, svaki auto ti ima drukcije kljuc izrezan i prema tome uloske napravljene...

na C2 i C3 zna s vremenom se istrositi ulozak pa zeza, mozda ti to moze bravar popraviti

ulozak originalni ti je cca 300 kuna
 
Na vrh