Problemi nakon popravka anlasera

ivicadesput

New member
Dobar dan svima, nakon popravka anlasera c4 gp 2016 excl.automatic..ne radi start/stop, ne rade parking senzori,nadzor mrtvog kuta.. jel moguce da ima veze sa popravkom ili sa spajanjem prikolice na vozilo..nisam siguran ali tada su nastali problemi..
 

ivicadesput

New member
Dobar dan svima, nakon popravka anlasera c4 gp 2016 excl.automatic..ne radi start/stop, ne rade parking senzori,nadzor mrtvog kuta.. jel moguce da ima veze sa popravkom ili sa spajanjem prikolice na vozilo..nisam siguran ali tada su nastali problemi..uglavnom sada kada krenem paliti auto,nakon pritiska gumba se sve restira,svjetli service,akumulator no key detected i onda nakon 20 sekundi sve to nestane i onda se moze upalit auto... wtf?!
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Tako sam ja iša čistit oko motora na DS4, pa iša maknit akumulator, maka kleme i ista stvar. :D Otiša do prijatelja šta ima Diag i napravija je tu neku incijalizaciju, resetira, ovo, ono... To su ti moderni auti, ne moš ni aku maknut bez dijagnostike. :)
 

djuan

Active member
Ja sam imao iste greške kad mi je kapacitet akumulatora bio 16%, pa se nadam da je i kod tebe samo to u pitanju 😊
 

sir.Oliver

Well-known member
Tako sam ja iša čistit oko motora na DS4, pa iša maknit akumulator, maka kleme i ista stvar. :D Otiša do prijatelja šta ima Diag i napravija je tu neku incijalizaciju, resetira, ovo, ono... To su ti moderni auti, ne moš ni aku maknut bez dijagnostike. :)
a ko kaže da ne možeš ? i zamjeniti možeš .... i bez diagnostike ....
 
Na vrh