Problem sa automatskim mjenjacem

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Na ivici sam zivaca, ne zelim da razmisljam hoce li prebaciti u rikverc ili nece. Trebalo bi u ponedeljak da vozim kod servisera na preliminarno gledanje. Problem je sto kod mene u blizni ima samo 1 da radi automatske i ove prokletinje EGS. Sledeći auto samo manuelni, i sto manje opreme, i sto manja kubikaza, i sto manje gume.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Ima jedan, kod njega treba da se dogovorim za ponedeljak, ali mu je stalno guzva. A treba mi auto za svaki dan, pa ce nadam se u ponedeljak da ga pogleda. Ako treba novi aktuator, neka narucuje, da resim to vise.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Sad sam stigao od servisera, rucica za menjanje brzine zeza. Sva sreca nije nista ozbiljnije. Zalemljeno nesto na njoj. Ako nastavi da zeza, uzecu novu.
 

misogt

poèetnik
Problem sa mjenjačem

Vozim c4 g.p 2010 g.p, 1.6 hdi sa robotizovanim mjenjačem i imam problem sa povremenig gunljenjem ulja iz takozvanog robota mjenjaca...na 1000 km otprilike 0,5 dl...a nigdje se nemoze primjetiti gdje curi i zbog cega se trosi, mjenjač normalno radi u ručnom i automatskom modu...ima li ko iskustva sa ovim i gdje se obratiti:confused:
 
Na vrh