Pri skretanju udesno u stražnjem kraju se čuje "klop-klop"

Citru

New member
He,he izgleda da je .To im je bilo jedino rešenje ,ja sam se smijal ko lud ,sad točno neznam koji model je bil u pitanju ali mislim da novi c4.Auto bil pod garancijom ,oni namazali i rekli da im je to boljka i da je sad neko vrijeme miran.Nekaj se događa satom gumom i počne zezati.Mislim da su čak i jedamput stavili drugi nosač motora ali na kraju su stavljali neku mast na bazi silikona ili čega već.Ma potražite ja mislim da je pod škripi nosač motora ili tak nešto
mislim da je slikonska najbolja za gumene dijelove

Meni su podmazivali nosač motora sa tom specijalnom masti prije cca 1 god. pod garancijom. Od tada se više ništa ne čuje i sve funkcionira o.k. Navodno ta mala tuba masti košta oko 400kn.
a dobro, pa ne potrosi tubu za jedan nosac...tuba ako je 400-500ml traje dosta
 

Automatic

Well-known member
Eto vidiš da nisam izmislio to o masti.I sad kad ste napisali da je bijela mast ,znao sam viđati tu mast na nekim drugim markama vozila na nosačima motora ali i na nekim selenima te na zrčnim jastucima kod kamiona
 

markan1000

Well-known member
evo i meni se počela događati ista stvar, naravno sad kad sam izvan garancije, ne čuje se jako, ali opet dovoljno da ne možeš prekriti normalnom glasnoćom radija, tako da jako iritira. ima li tko predodžbu koliko bi to mazanje moglo koštati, ako je do toga, u neovlaštenom naravno :D
 

ZlatkoC4

Well-known member
evo i meni se počela događati ista stvar, naravno sad kad sam izvan garancije, ne čuje se jako, ali opet dovoljno da ne možeš prekriti normalnom glasnoćom radija, tako da jako iritira. ima li tko predodžbu koliko bi to mazanje moglo koštati, ako je do toga, u neovlaštenom naravno :D
to možeš i sam staviti samo si naruči mast i rješiš to za čas. nije to ništa posebno utrljano več samo po rubu gumice.
 

freak007

New member
I ja sam imao isti problem sa novim C4....lupkanje u leru i skretanju pri malim brzinama i šripanje preko neravnina....sve riješeno u servisu...podmazali nosače motora i ništa se više ne čuje.....lik kaže da se to često događa na tim autima....a zašto????
 
Na vrh