Presvlake i tepisi

amorphis

Member
Evo ja sam riješio zavrzlamu s presvlakama, jučer je pala montaža i zbilja su jako dobro sjele, super skrojeno, kao origigi...i cijena je naravno puno povoljnija nego originalne - 787 kn u firmi PRO-MIMATO (bez brige ne dobivam ništa za reklamu ali zbilja su ok).
I važna obavijest za vlasnike/ce Seductiona - ako tražite navlake, što se krojeva sjedala i naslona tiče Seduction = Exclusive (provjereno);)
 

ZVAJ

Skoro zreo
Èekamo slike. Ja ću onda pričekati sa narudžbom. Meni su danas u Vukovaru rekli da je cijena 800kn za PRO-MIMATO. :whistling:
 

ZVAJ

Skoro zreo
Eto stigle i moje navlake. PRO-MIMATO. Sve u svemu zadovoljan sam. Bilo je malo problema kod montaže prednjih sjedišta pa napomena svima koji krenu u kupovinu. Moj C4 je nizozemac Attraction pa se sjedišta možda razlikuju od Seductiona. Slike upućuju na oprez. Ja sam morao originalne presvlake rastavljati pa je plastična kopča za zatezanje elast.gume pukla kod skidanja, stavljena je obična kukica. Moram napomenuti da sam dobio 2 vrećice sa kukicama ali mi je falilo nekoliko komada pa sam pravio zamjenske. Nisam uspio ni sve bočne gumice na prednjim sjedištima pozatezati (jako tijesno ali se da uvući pod plastiku sjedišta). Uglavnom udobne su.
Pozdrav svima.
 

Prilozi

Blackking

Kralj
Evo i meni su presvlakice original gotove, i to su mi sašili točno po mjeri siceva, bio sam u tvornici kod njih u Varaždinu, i koštalo me je svega 650 kn sa montažom! Slikice cu staviti kasnije, ali jako sam zadovoljan, jer tražio sam da sjednu savršeno presvlake.

Firma je TDS Varaždin.

http://tds.com.hr/

Preko jedne gospodje u Samoboru sam dobio ovu cijenu.

Dati ću vam broj pa ako netko ima želju neka se dogovori.

Šivaju sve što god želite, čak i znakove i slova... sve... stvarno sve pohvale njima!
 

Blackking

Kralj
Zgodno zgodno, nek te dugo služe:)
Hvala :) Meni su se tvoje dopale, ali ja sam ipak odabrao ove, povoljnije su, a i nije baš da mi se svidjaju ove crte kako ti imaš, ali sve u svemu ljepe su, neka i tvoje služe jako dobro, vidi se da su kvalitetne :)
 

deda

New member
Jel možeš pitati jel šivaju za stare aute,lako vama koji ih trebate za nove,pa imaju kroj.Najme ja bi trebao ovako,prednje su za Saxo VTS,a zadnja klupa je jednodjelna i ravna,preklapa se cijeli naslon i originalna je od Amija.Nemam sad love da to oblaćim u neku kožu,a opet bi htio da izleda ljepo i u istom desenu.
Ove koje su na slikama izgledaju odlićno ,a i cijena je više nego super povoljna.
 

Blackking

Kralj
Jel možeš pitati jel šivaju za stare aute,lako vama koji ih trebate za nove,pa imaju kroj.Najme ja bi trebao ovako,prednje su za Saxo VTS,a zadnja klupa je jednodjelna i ravna,preklapa se cijeli naslon i originalna je od Amija.Nemam sad love da to oblaćim u neku kožu,a opet bi htio da izleda ljepo i u istom desenu.
Ove koje su na slikama izgledaju odlićno ,a i cijena je više nego super povoljna.
Ma vjerujem da šivaju sve, ja sam došao sa autom direktno tamo i oni su to zmjerili i napravili kako sam ja htio i super sam zadovoljan :)
 

deda

New member
Sad sam vidio njihovu stranicu,baš ću pitati,a još kada bi mogli sašiti platneni krov za ovog mojeg kabrio!
 

Cutac

Prèkaroš
Gdje u Zagrebu i okolici ima kakav obrt u kojemu se mogu naručiti po mjeri rađene presvlake za C4?
I da li ti 'majstori' mogu napraviti navlaku za naslon za glavu, budući da ima rupu u sredini?
I kako se demontira stražnja klupa budući da će demontaža vjerovatno biti nužna?
Hvala :grin:
 
Na vrh