Pozdrav od Zmixa!

Zmix

New member
Pozdrav svim ljubiteljima Citroena.
Moje ime je Miša Zmijanac. Imam 31 godinu i živim u Mladenovu kod Bačke Palanke, Srbija.
Vozim Saxo 1.1, 2002. godište.
Nadam se da ćemo se na ovom forumu lepo družiti i razmenjivati iskustva i savete u vezi naših ljubimaca. :)
 

1587 VTS

New member
Pozdrav!
Vidio sam ti autic u garazi, stavi jos koju sliju unutrasnjosti ;) To je ona zadnja varijanta Saxa prije prestanka proizvodnje. Imao sam i ja saxa, samo stari model 1.0i, 99. god i uvijek mi je oko letilo na tog furia iz 2002., imao ga susjed, bas mi je nekako pogođen, ima drukcije navlake, pojaseve i tapete u boji, sivi umetak na srednjoj konzoli, drukciju podlogu instrumenata i one 14" s retkapama koje su mi bas po gustu :wub: Steta sta si stavio zamjenske :meh:
 

Zmix

New member
Ne mogu nikako da pronađem ni jednu sliku unutrašnjosti. Èim nađem, stavljam.
Drago mi je što ti se dopada moj Saxo, veruj i meni se dopada! ;)
Ratkapne su takve kakve su. Kad sam ga kupio nije imao nikakve. :eek:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ljep ti je saxić ,zmix..
Nego,reci kako ti se sviđa ovaj naš forum ? Znam da nije ogroman ko CFS, al tek smo u povojima :D
 

Zmix

New member
Sviđa mi se jako vaš forum i zasad nemam nikakvih primedbi. Drago mi je što ovako nešto postoji i nadam se da će forum dugo postojati na opšte zadovoljstvo.
Samo napred! :cool:
 

Zmix

New member
Ne mogu nikako da pronađem ni jednu sliku unutrašnjosti. Èim nađem, stavljam.
Našao sam jednu sliku unutrašnjosti i postavio sam je u svojoj garaži.
Slika je malo tamna, šta da se radi...
Našao sam i jednu sliku točkova. :D
 

1587 VTS

New member
To se cijeni! Kod tebe je plava kombinacija unutrasnjosti i ta mi je osobno ljepsa (bila je i tamno crvena koliko me pamcenje sluzi). Imas i dva zracna :cool: E, da, zaboravio sam i rucicu mjenjaca, i ona je drukcija u tom modelu, ko na starom C3! Super ti je autic! Jos da mu kako nabavimo tvornicke ratkape :wub: Stavio sam sliku, ugrađivale su se na tvog furia i na 1.4 VTS (na slici).
 

Prilozi

Zmix

New member
Stvarno su prelepe, ali na žalost ne pašu. :(
Kod mene su 14" točkovi.

1587VTS:
Hvala na komplimentima, drago mi je što ti se dopada moj Saxo.
 

Zmix

New member
@zmix
vidim dizalicu imaš u garaži, jel na prodaju, tražim dizalicu al da nije skupa

Nažalost, nemam dizalicu. :meh:
To je slika iz servisa gde održavam Saxo, "Autopartner" Novi Sad.
Ako želiš, mogu da se raspitam oko dizalica, čisto informativno...
 
Na vrh