Pozdrav forumašima

Tonka0559

Member
Slažem se s Tonkom..ne priznavat ni jednu drugu marku osim citroena je u najmanju ruku bedasto..da ne velim nekaj drugog ;)
Primitivno i zatucano.:D

@Jura: baš zato što je javan forum treba biti pristojan i znati neka osnovna pravila ponašanja i kulture, s obzirom da se većina nas ne poznaje iz privatnog života. Tako da to, što pojedinci komuniciraju s ostatkom kao da su u, najmanju ruku, čuvali ovce skupa, nije u redu.
 

Damaj

Active member
Avans je 4soma tako da me ne brine previše, ali da sam polatio cijeli iznos preko banke aaaaaa.
Ako slučajno odustaneš od kupnje vozila avans ostaje njima, nema povrata, ovo mi se čini dobra marža za neobavljeni posao.
 

jura

New member
Primitivno i zatucano.:D

@Jura: baš zato što je javan forum treba biti pristojan i znati neka osnovna pravila ponašanja i kulture, s obzirom da se većina nas ne poznaje iz privatnog života. Tako da to, što pojedinci komuniciraju s ostatkom kao da su u, najmanju ruku, čuvali ovce skupa, nije u redu.
Ne kužim zakaj sam sad ja prozvan, samo sam poželio čovijeku dobrodošlicu? No dobro, shvatit ću to kao pozitivnu kritiku svim čuvarima ovaca.
 
Na vrh