Pomoć pri odabiru automobila

Cutac

Prèkaroš
Možda nagovorim curu da ovaj vikend istekne zabrana vožnje motora, pa se budem vozikao :D

Ali mislim da ih je previše da bih sveo izbor na tri. Mislim da bi 911 svakako bio u ta tri. Mooožda E39, možda F355.
Ali onda opet imaš DS, RX7, po nekog Jaguara, Phaetona, Deltu, Stratos, Mustanga i razne koji su nepravedno izostavljeni. I onda izgubim volju :D
 

Phantom

Drajver
Za te pare bi na tvome mjestu uzeo Golf varijant MK 7.5 2.0 TDI tamo 2018 , auto je zadnja verzija prije 8-ice ,popravljeno je vecina gresaka od pocetka ovog modela, da ne govorim da dolazi vec comfort model sa puno opreme. Testiro sam ga jer planiram zamijenit auto ali na kraju sam ipak odlucio da skupim jos malo parica pa da kupim auto iz Ingolstadta.
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Ima izbora, al nema para...
Ove TI felge su takav sex...jedno vrijeme me držalo uzet 159 TI, crna koža unutra, 2.4 JTDm obavezno, al dobro, imam nekej mozga..
Za te pare bi na tvome mjestu uzeo Golf varijant MK 7.5 2.0 TDI tamo 2018 , auto je zadnja verzija prije 8-ice ,popravljeno je vecina gresaka od pocetka ovog modela, da ne govorim da dolazi vec comfort model sa puno opreme. Testiro sam ga jer planiram zamijenit auto ali na kraju sam ipak odlucio da skupim jos malo parica pa da kupim auto iz Ingolstadta.
Kaj nije to dosadan auto...nema emocije...Izvana mi je čak i top, ali unutra...
 

Phantom

Drajver
Je, to je šta bi Englezi rekli: company car
Ili šta bi Mišo reka: Nema dušu, nema karizmu, ne izgleda nešto posebno 😀
hehe, ne kontam ...ja vozio GTD verziju ( da ne govorim za GTi 😎, ko je vozio zna sta govorim) mislio kupit ,elem ako je to dosadan company car onda Jeremy Clarkson i ja ocito grijesimo 👋...
 

Prilozi

visaluteju

Well-known member
Bio sam na nekim mazdinim forumima i totalno sam se isprepadao sta sve piso za boje novijih auta, posebno za crvenu :)
Bio sam naletio na fin i povoljan c3 aircross i bas se zagrijao ali je 1.5 motor i ona procitah na forumu da taj motor ima problema, da je bolji stari 1.6hdi....

može li neko da me uputi koji motori su ok a koji definitivno za izbjegavanje kod citroena od 2018 godine pa nadalje, moze i benzin i dizel
 

Cutac

Prèkaroš
1.5 ima problem sa lancem na bregastima, voli puknuti. Originalno je bio 7 mm lanac koji je bio ok, ali su negdje 2019. valjda promijenili dobavljača, lanac je postao problematičan i onda je rađena revizija pa se koristi 8 mm lanac koji je ok navodno.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
može li neko da me uputi koji motori su ok a koji definitivno za izbjegavanje kod citroena od 2018 godine pa nadalje, moze i benzin i dizel
Izbjegavaj sve PSA benzince iz posljednjih 15 godina.
Kod Mazde dizele genralno.
 

diegos

Well-known member
Dosta km ima, ako nisu vec preventivno zamijenjeni lanci, da se komplet odradi sa popratnim stvarima kod nas u ovlastenom to bude 1.500 do 2.000 eura
 
Na vrh