Poklopac motora

zeljo16

New member
Vborovicu mislio sam da se do sada nije pojavila oksidacija. A to sredstvo bi trebalo bit sam da ju u daljnjem vremenu spriječi.
 

tomica0308

Well-known member
na fb grupi citroenclubcroatia neki decko poslal slike kak mu se hauba otvorila na autocesti ja mislim i razbila vjetrobransko staklo u zdrapala krov, al na C4 1, pa idite svakak i nemojte zanemarit poziv jer ak se to dogodi mozda vise nevrijedi garancija dok razbije pola auta zbog njihovog kvara na haubi ili mehanizmu.
 

vborovic

C5 modifikator
kak mu se hauba otvorila na autocesti
Ako do toga dođe, najćešća greška je nezatvaranje haube do kraja (ostavi se na prvom zubu) ... mehanizam cijeli da će riknuti, teško ... "kljun" (ili gdje se hauba kopća) na haubi da će toliko korodirat da će se odvojiti od haube, osim ako auto nije imao neku prometnu pa se to polovično pokrpalo, sumnjam ...
 

tomica0308

Well-known member
moguce i to, jer neki s rukom tiskaju haubu da ne lupi, tak ja probal al probam ju opet svaki slucaj potegnut i opet dosla na prvi zup a izgledala ko zatvorena, bas ju treba spustit s pola metra.
 

tomica0308

Well-known member
Neznam kak je kod novih c4 al na mom se spiga hauba ak stisnem,pa nezelim jace tiskat,a kad lupim nadam se da mi nece znak otpast :D
 

Cutac

Prèkaroš
Meni isto, ali ako na vrh chevrona stisnem onda ne.
A ako ju dignem za test, pucketa, pa sam to prestao raditi da lak ne pukne :D
 

vborovic

C5 modifikator
A imate velike haube na svojima autima, to s jednim prstom digneš, spustiš i zabraviš ... :D ... ova moja dok tresne dolje, cijeli nejborhud zna da šrafam nekaj ... :D
 

vborovic

C5 modifikator
Ma, skoro ... da postoji karbonska, dao bi si ju ugraditi ... najveća glupost kaj su još mogli napraviti na X7 je da nisu stavili amortizere/podizače na haubu, nego običnu šipku ...
 

vborovic

C5 modifikator
Ma daj, pa moja Xsara '99 je neke stvari/dijelove imala kvalitetnije napravljene nego ovo što bi trebao biti vrh ponude (i dan danas je, jer je još u prodaji)
 
Na vrh