Podizači prednjih stakala

johnny76

New member
Srdačan pozdrav,

imam problem sa prednjim podizačima stakala na C5 2009 godina.

Kupio sam set preko ebaya za popravak, jedino mi fali majstor da to zamijeni.

Sve koje sam pitao nisu zainteresirani za popravak.

Nalazim se u Zagrebu-Dubrava, pa ako ima tko kakvog mehaničara da predloži dobro bi došlo.

Vidim na forumu da je popravljano i u Sisku, nije mi problem i do tamo potegnuti.

LP,
Igor
 

AX-ja

èudo jedno
ma gle nije to toliko tesko,ali!

treba prvo rastavit pa pogledat sta je puklo,jer ako se sajla kad je pukla,namotala oko centralnog dijela (onaj na koji se ona namota i ide na motoric)
i ostetila ga,onda ti taj set bas ne pomaze.

je da uvijek puknu one plastike na vodilicama i njih dobijes u setu,ali sajla kod namotavanja zna ostetit i druge stvari.
 

Fex

Member
popravio meni čovjek. Kuži se u podizače i čist ok je to složio nakon sta sam ja kod jednog drugog čovjeka napravio sajlu koja je bila pukla... sad ako si ti to dobio sve u tom kompletu moze on to slozit nije problem. Dam ti ja br ili hoces moj pa ti objasnim sve, gdje se nalazi i sta i kako
 

johnny76

New member
popravio meni čovjek. Kuži se u podizače i čist ok je to složio nakon sta sam ja kod jednog drugog čovjeka napravio sajlu koja je bila pukla... sad ako si ti to dobio sve u tom kompletu moze on to slozit nije problem. Dam ti ja br ili hoces moj pa ti objasnim sve, gdje se nalazi i sta i kako
Naravno da bi pomoć dobro došla.

Daj mi na pm pošalji kontakt od čovjeka gdje si radio.

Budem se ja s njim dogovorio.

Hvala puno.
 
Na vrh