Phillips Blue vision H4 žarulje iskustva

Echo49teen

New member
Ima tko kakvih iskustva s navedenim žaruljama na C3 standardnih prednjim farovima. Inače navedeno je da žarulje svjetle ekvivalent 4000K ksenon...tzv night brakeri...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ništa ovo ''tzv night breakeri''

To je igračka koja svjetli malo manje žuto.. ništa osjetno jače od običnih kvalitetnih. Mene čekaju Osram Cool Blue Intense, al nikako da ih montiram :D Kao i tvoje, mrvu bolje bi trebale svjetlit, i imati manje žutu boju.

Ako baš želiš JAÈE svijetlo, onda su za tebe Philips X-treme Vision ili Osram Night Breaker Plus. Druga vrsta žarulja od gore navedenik
 

vborovic

C5 modifikator
Ivane, moje DiamondVision pojedu tvoje Cool Blue ... opcenito Philips ima jace zarulje od Osrama, isprobao ih sve
 

Franzg

New member
imo sam ih ja, s tim da na c3 ide H7, 280kn par sam platio, otišla nakon 3 mjeseca jedna, poludio sam hahah
U principu to šta kaže @ivan222, razlika je minimalna, ono što je recimo meni bilo fora je duži snop koji bacaju (ali to sam tek na moru na magistrali mogo skuzit).
Odusto sam od njih onda, preskupo za nikakvo poboljšanje koje još i rikne tak bzo (s tim da za to nije kriv phillips nego citroen, općenito na c3 često odlaze žarulje, i još neznam za vas ali kod mene su automatska svjetla i čim upalim auto se pale pa navodno to isto ima utjecaj na to da brže pregore

@ivan222 ja isto planiram na taj osram preć :) ak ih staviš prije stavi sliku da vidim :)
 

gigo980

Member
preporucam osram cool blue Hyper...ako zelite plavo-bijelo svijetlo nema do nje..imam duga svijetla obican cool blue i cijena od 330kn ne opravdava moja ocekivanja...da napomenem da Hyper nije za cestovnu upotrebu vec off road...imam ju vec 5 mj.i nitko mi nije blicao ...neznam sta ce bit kad bude tehnicki al sacekat cemo pa vam kazem...:whistling:
 

Echo49teen

New member
Ovako, Osram što sam ja našao ima Night breaker H7 par 218 kn, cool blue intense xenon look i night breaker plus xenon look 290 kn par. Koje od tih uzeti za kratka svjetla? Inače u planu je brikanje automatskog paljenja svjetala pa mi nije bed uzeti pare i vidjeti kako će dugo izdržati :whistling:
 

diegos

Well-known member
I ja sam imao neke Philips extreme-nesto-nesto, isto tako 200+ kn, pa mi se dogodilo kao što Fran kaže, brzo je to pregorilo tako da sad kupujem samo one iz kauflanda/plodina i sl., 14.99 otprilike :D I još 2 komada za rezervu i to je to :D
Ne koristim automatska svjetla.
 

deda

New member
Osram Night breaker plus,ne obični NB.Napravljene da dulje traju jer su ove prve kritizirali da brzo crknu.One Blue vision i silver ne valjaju niš to nemoj uzimati.Radio sam dvije godine sa Osramom pa znam iz iskustva.Još nešto, na njih imaš godinu dana garancije,tak ak klepnu onaj tko ti ih je prodao,mora ti dati druge.
 

deda

New member
Je, je,te,ja sam snjima zadovoljan.Najbolje se kuži razlika po kiši kad je sve crno i mokro oko tebe.
 
Na vrh