• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

P: Citroën C4 1.6 16V By Loeb - 2007. (prodano)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

outbreak

New member
Prodajem Citroen C4 1.6 16v By Loeb - Cijena: 3100EUR

KM: 195550
VIN: VF7LANFUC74713426

Auto je registriran do 28.01.2021.

Auto je u vrlo dobrom stanju za svoje godine i kilometre te je dosta novca uloženo u nadogradnju opreme.

Dodano je:
- Android 9,2" ekran sa kontrolama preko volana + Radio + USB + GPS + Bluetooth i sl.
- Navlake po mjeri rađene u TDS (umjetna koža)
- Dash cam, prednja i zadnja (kamera za snimanje vožnje) - možete se spojiti mobitelom (WiFi) kako bi pregledali snimke
- Kamera za vožnju unatrag (ugrađena u okvir tablice)
- 3 ključa (2 pametna + 1 obični)

Od važnijih stvari, napravljeno je:

26.04.2018.
- Napravljen veliki servis i stavljene nove sajle za ručnu
17.11.2018.
- Kupljene zimske gume + ventili
- Gume: 205/50 R17 - Hankook Winter icept Evo 2 TL 93V
09.1.2019.
- Izmjena prednjih i stražnjih diskova i pločica
- Prednje: Brembo XTRA Line
- Stražnje: OEM
20.12.2019.
- Stavljena nova pumpa goriva
12.2.2020.
- Stavljena nova/reparirana letva volana
12.6.2020.
- Stavljena nova bobina
14.7.2020.
- Redovni servis
- Izmjena ulja i svih filtera

Uz auto, prodajem i ljetne gume sa felgama (nadoplata od 500EUR)
24.4.2019.
- Kupljene ljetne gume + felge + ventili + šarafi
- Gume: 205/50 R17 - Toyo Proxes Sport XL 93Y
- Felge: Momo Revenge Black 7.00x17 ET25 4*108
- NAPOMENA: IMAM SAMO 3 TOYO GUME (jedna je Dunlop, ne znam DOT, ali mogu poslati slike)

Za sve navedeno posjedujem račune.

Stavljene su i nove Eibach opruge (za ovo nemam račun, ali može se provjeriti).

Za cijenu se možemo dogovoriti ako ste ozbiljan kupac.

Zamjene me ne zanimaju.

a1.jpg a2.jpg a3.jpg a4.jpg fff.jpg a5.jpg a6.jpg a7.jpg a8.jpg
 

outbreak

New member
Imao sam 2-3 ponude, ali po meni, preniske.

I jedna žena se javila da bi ga uvezla u SAD (scam naravno) :)

Sad bih možda pristao i na neku od tih ponuda, samo da ne stoji.
 

outbreak

New member
Ako sam dobro istražio, to su većinom botovi koji samo skupljaju podatke.

U zadnjem mailu me traži, ime, prezime, adresu i IBAN.

Poslat ću mu nešto da vidim kakav ću odgovor dobit.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh