Općenita iskustva s novim C4

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

liberty

Well-known member
meni taj gumb služi ko bradavica na ženskoj sisi
jer je podatan za stisnuti i simetričan je sa ovim drugim gumbom BC-a

nadam se da ženska populacija foruma ovo ne čita...:D
 

Biliæ

vlaj
meni taj gumb služi ko bradavica na ženskoj sisi
jer je podatan za stisnuti i simetričan je sa ovim drugim gumbom BC-a

nadam se da ženska populacija foruma ovo ne čita...:D
nemogu virovat! Svakim danom (čitaj postom) vidim koliko slično razmišljamo!!
 

pocho

New member
dva tjedna ga nisam palio, od čega je zadnjih valjda deset dana bio potpuno zatrpan snijegom. potpuno zanemarivanje :D očistio ga, upalio je ko metak - odmah. htio sam brojati koliko sekundi će anlasovati, nisam ni stigao, znači <1s. a i Sava S3+ lijepo se drži po snijegu. zadovoljan kupac:D 1,6Hdi.
 

liberty

Well-known member
dva tjedna ga nisam palio, od čega je zadnjih valjda deset dana bio potpuno zatrpan snijegom. potpuno zanemarivanje :D očistio ga, upalio je ko metak - odmah. htio sam brojati koliko sekundi će anlasovati, nisam ni stigao, znači <1s. a i Sava S3+ lijepo se drži po snijegu. zadovoljan kupac:D 1,6Hdi.

ja uskoro idem na put od 360 km sa svojim hdi-om
po ovom vremenu
bumo vidjeli - javit ću se ako preživim ovu Transibiriju:D
 

ZVAJ

Skoro zreo
Dakle CIKI je zločest !

A mi vozimo svoje C4 po snijegu. Interesantno da dosta prenosi buku u kabinu ako opletem grudu snijega u vožnji. ABS radi odlično. Doduše malo bude bučno. ESP sve kontrolira savršeno, nema proklizavanja i svako malo namiguje. Gume GoodYear UG8 rade svoj posao odlično i nije mi žao truda oko nabavke. Nazad svjetla i tablica mi nakon vožnje privlače snijeg da je to čudo jedno, ali vidim i ostalima na cesti. Eto prilike policiji za zaradu. Prosječna brzina 35 km/h prosječna potrošnja 7.8L, no zima je. Motor hm puno manje klepeće ;) no ti benzinci su takvi. Više se ne čuje ni ono krckanje pod haubom (nema tvrdog kolnika... sve snijeg upija :) ) Jedino voda u boci opet "opala". Pregled u servisu nije ništa pronašao i sad je pod "lupom". Interesantno da grijanje u kabini dosta kasno krene ali serviser veli da su svi motori euro V norme takvi, prvo griju svoje dijelove a onda gazdu :(. Jedino što mi je malo bed je čišćenje ujutro vozačkog stakla.... što je veliko... Brisače kvrcnem pa ujutro čekaju ko vojnici u stavu mirno i opleti po staklu.
kilometara 9860. Taman ću do ljeta skupiti za redovan servis.
Pozdrav svima!
 

ZVAJ

Skoro zreo
Dakle, zamijenjen nosač motora koji je škripuckao. Mast se osušila pa valjda zato. Novi nema masti, suh i kao takav montiran. Više ne škripucka. RIJEŠENO.
:cool: :cool:
 

Black Jack

New member
Dali je Vam u zadnjih 15 dana od kad je ova zima krenula podiguta potošnja ???
dakle ima 1.6 hdi i potrošnja mi je skočila sa 6.5 na 8.5 do 10 ista ruta vožnje i ista noga ga vozi....molim mišljenje
 

ajkamai

New member
Nije mir dugo trajao. Nakon uspješnog otklona škripanja nosača motora dogodio se novi moment. Ne mogu otvoriti zadnja desna vrata. Kvaka ne šteka, nema osjetnih problema, no ne ide. Najgore je što ne mogu niti iznutra jer sam na početku blokirao otvaranje vrata iznutra zbog klinaca :(. Valjda je i kvaka u garanciji :)
 

Konrad

New member
Nije mir dugo trajao. Nakon uspješnog otklona škripanja nosača motora dogodio se novi moment. Ne mogu otvoriti zadnja desna vrata. Kvaka ne šteka, nema osjetnih problema, no ne ide. Najgore je što ne mogu niti iznutra jer sam na početku blokirao otvaranje vrata iznutra zbog klinaca :(. Valjda je i kvaka u garanciji :)
nisi do kraja pomaknuo zub na bravi i zato je zablokirala...a na tom autu vrata nemozes otvorit da ne potrgas oblogu
 

kmee

New member
Pozdrav svima!!

Evo baš čitam forume i stvarno neznam što misliti... naime, planiram kupiti C4 hdi 90 ks, ali me malo brinu svi ti problemčići oko navedenog modela... nosači motora, brave, letve volana itd... molim Vas za savjet, dali iskreno ulaziti u to??
Pošto mislim kako je C4 već skoro 2 god na tržištu, nadam se da su ispravili sve te nedostatke, pošto bi ja svoj autić naručio iz proizvodnje i dobio ga u 5 mjesecu.
Molim Vas savjet.

THX!!!
 

brzi35

New member
Black Jack: Pregled postova
Dali je Vam u zadnjih 15 dana od kad je ova zima krenula podiguta potošnja ???
dakle ima 1.6 hdi i potrošnja mi je skočila sa 6.5 na 8.5 do 10 ista ruta vožnje i ista noga ga vozi....molim mišljenje
hm..ja ima 1.6 HDI 90ks i potrosnja mi je jos uvijek 6.4 l..svaki dan ista ruta vrtic-posao-vrtic.posao :) maximalno zanimljiv raspored :) ima tu jos svasta,ali potrosnja ne raste :)

Evo baš čitam forume i stvarno neznam što misliti... naime, planiram kupiti C4 hdi 90 ks, ali me malo brinu svi ti problemčići oko navedenog modela... nosači motora, brave, letve volana itd... molim Vas za savjet, dali iskreno ulaziti u to??
Pošto mislim kako je C4 već skoro 2 god na tržištu, nadam se da su ispravili sve te nedostatke, pošto bi ja svoj autić naručio iz proizvodnje i dobio ga u 5 mjesecu.
Molim Vas savjet.

THX!!!
Gle! dobiti ces razna misljenja tu,ali ti si najvazniji u toj odluci..ja sam zadovoljan sa autom i nemam nikakvih problema..odi na test voznju,vidi,promisli i odluci se..
 

radojkta

Member
Ne trebaš se brinuti oko tih sitnica!Ja imam taj model koji ti planiraš i više nego sam zadovoljan u ova malo manje od 2mj.Jedina stvar koja me nervira je prednji naslon za ruku koji je prenisko pa mi je neprirodno za ruku!Tako da ga i ne koristim!
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh