OMV odlazi iz Hrvatske

ccccxm

New member
LOLROFLROFLROFLOMV sada odlazi i počet će novi biznis peči će piliče i pomfri a višak ulja će prodavati ini koja će s tim raditi lhm a mi nikad više nećemo morati mjenjati gumice na hidraulici.
 

deda

New member
LOLROFLROFLROFLOMV sada odlazi i počet će novi biznis peči će piliče i pomfri a višak ulja će prodavati ini koja će s tim raditi lhm a mi nikad više nećemo morati mjenjati gumice na hidraulici.
Sve ok.samo mož mislit kak bi Švabe radili ulja za francuske aute.
ROFLROFLROFLROFL:euforija:
 

ccccxm

New member
Strah me i pomisliti oni su uvijek bili dobri u kemijanju.
Pogotovo još kad im je francuz na nišanu a još i kad je taj nedosanjani citroen u pitanju mislim da bi to bila kiselina koja:eek::eek:ROFL se ni sovjeta nebi posramila.
 

deda

New member
Mene tješi kaj je najjača i največa autoindustrija u Njemačkoj morala od PSA naručivat projekte za motore za svoje automobile.Da nije toga bilo VAG bi još uvjek tjerali zračni boxeri i usrani audijevi niš koristi,motori.
 

ccccxm

New member
To se zna francuzi su br1 po pitanju tehnike pogledaj samo kad je auto union od ona četiri kruga pokušava sastavit nešto što se zove auto,di je bila citra.
Pa kad bi samo napravili vremensku tablicu od 1935 do danas sa njkemcima ifrancuzima po klasama vidili bi da svaki auto od francuza je bio bar 15 godina ispred njemačkog modela po ama baš svemu.Renolovi motori su sve do tamo devedesetih bili u volvu .A ono volvo ka osvojija Američko tržište kao pouzdan švedski automobil moš mislit.Jebiga danas i kia može napravit što oće ali 1955 je bio samo jedan id/ds i mnooogo ostalih karoca.:grin:
 

deda

New member
Je,fakat usro sam se od njihove kave,jedva sam čekal da dođem doma i skuham si jednu kak Turčin zapoveda.
 

Marko

Well-known member
Ma ne znam, ali ti ljudi su meni tak čudni da vam to nebrem opisati. Nijemci još ajde ali ovi - bog te oslobodi... Da te more - utopil bi te u čajnoj žličici... Onda se ti pitaš - kaj ga tjera da se tak ponaša, a bar sve imaju v životu (eu, razvijeni zapad, bla bla).

Nekaj je tu gadnoga posrijedi kad se takvi povlače s našeg tržišta...
 

ccccxm

New member
Ma ne znam, ali ti ljudi su meni tak čudni da vam to nebrem opisati. Nijemci još ajde ali ovi - bog te oslobodi... Da te more - utopil bi te u čajnoj žličici... Onda se ti pitaš - kaj ga tjera da se tak ponaša, a bar sve imaju v životu (eu, razvijeni zapad, bla bla).

Nekaj je tu gadnoga posrijedi kad se takvi povlače s našeg tržišta...
Šalu na stranu ali sigurno je nekaj gadnog tu.Mislim tako brzo i odjedanput na tružitu gdje imaju ime i profit nešto ne štima.:thinking:
 

jura

New member
Austrijanci su takvi zato kaj su im slovenci prvi susjedi. Bili bi i mi takvi da nismo nakalemljeni balkanskim cepom pa postali imuni na to. To kaj OMV odlazi bilo je za očekivat. Pričal sam s likom kaj je došel kod mene u firmu delat, otišel je s OMVa, veli da to nema veze s onim OMVom od prije par godina. Ime i niš drugo.
 

Dalibor

Dado Tornado
znači nakon OMV-a netko drugi dolazi na naše tržište.
netko ko može kupiti tih (70tak?!) benzinski kaj ima OMV.
neki međunarodni igrač.
 

Dalibor

Dado Tornado
mislio sam kako smo premalo tržište za gigantušu ko shell ali ko će ga znat.
a luk oil treba proširenje, ako planiraju biti konkurent INI, imaju neki 15tak pumpi.
 

Marko

Well-known member
Jedni vele da dolazi BP, evo vele da je baš na našu obalu doplutala njihova nafta iz meksikano zaljeva! Šverceri... Opet! :doh::doh:
 
Na vrh