Obljetničke teme alfa romea i citroena, alfa ima 70 odgovora, citroen 7... Zašto?

Dalibor

Dado Tornado
svojim tehničkim karakteristikama svi benzinci zadnjih dvajst godina bili su dobri, a bili bi i kvalitetni da im ne rikavaju brtve blok/glava i gluposti usisa.

ali su im zato dizeli do dvije litre bili ultra extra (a nastavili su dobar trend sa hadejiima)
 

deda

New member
Sve u svemu gledajući kako drugi proizvođači rade,ja sam zadovoljan PSA mehanikom,Ima drugih koji su bolji u nekim segmentima,ali uloženo dobiveno,mislim da su francuski auti najpovoljniji.Kako god se okrene,još uvjek imaju neku karizmu,dok je puno njih jednostavno izgubilo svoju posebnost.
 

Dalibor

Dado Tornado
greda je kaj se citroen u neku ruku odrekao svoje bogate povijesti.

gledam kako mercedes, audi, bmw, porše prilikom predstavljanja pokažu svoje starije modele.
npr. AMG ima na ulazu u tvornicu izložene sve svoje motore, a uz novi model pokažu i neki od prije 30 godina. auto je klasična njemačka patka - 400KS, stražnji pogon, gro plastike i sve ostalo bezveze. ali oni se time ponose, povisuju si renome kada su sami sebi tako važni.

da vidiš što poršeu znači njegova povijest.
911 RS 1978. im važan ko nova 911.
slikaju i pokazuje jedne i druge, uvijek i svugdje.

spomeni XM ili GS u citroen hrvatskoj, gledali bi te ko pošandrcalog.
a XM slalom prolazi brže nego lotus esprit.
 

deda

New member
Citroen je katastrofa kaj se tiče podrške klubovima i fanovima i prezentiranju starih modela,kao da ih boli ona stvar,a najveći pokret u svijetu ima baš Citroen,za inat njima i svima ostalima.Ko voli Citroen,ljubav traje do smrti,bez obzira na sve,nevjerojatan fenomen.Valjda oni smatraju da je dovoljan Citroen konzervatorij i od toga su napravili mauzolej,pa ko voli nek izvoli u Pariz i nek gleda.
 

Nono

Èlan
Èitam sve ovo i mislim kako se osjećam kao Niko Kranjčar kad je došao u Hajduk. Sve krasno, lijepo su ga primili, sve 5 ali ipak iznutra je bil sav plavi.
Tako i ja, alfist kuhan i pečen u Citroenu.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Èitam sve ovo i mislim kako se osjećam kao Niko Kranjčar kad je došao u Hajduk. Sve krasno, lijepo su ga primili, sve 5 ali ipak iznutra je bil sav plavi
ROFLROFL
Nono,care !! :stovanje::stovanje:
 
Na vrh