Nudim prijevoz na relaciji...

charllie

Active member
Hallo Krky,pomagaj brate.Meni bi trebala usluga,dopeljati dva lagvica,ali nazalost su v Petrinji pa ak ti je volja malo skrenut s rute te bum lepo pocastil.:cry:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Malo mi je fanj van rute:(
probaj da netko spusti sičeve u autu pa da ih dobaci di Jaske ili V.Gorice di mu je najbliže mojoj ruti, pa ti ih ja dalje preuzmem i dopeljam ravno gore u gorice..
jako mi je dugačak put od KC do Korčule po staroj cesti, tak da budem dosta umoran i jedva čekal da se uvalim doma u krevet :D
javi ako kaj rešiš..
 

charllie

Active member
Bum ti zutra javil na mob..inace lik je z Zagreba pa bu ih on mortik mogel dovleci v metropolu.:angel:

ps. nego toplo se preporucam ce usput vidis kakve Sirijke od jeno 35 let zemi dve,ja se bum lepo brinul o njima

Krky,nikaj od lagvi ovaj vikend, nebre clovek t vauto nagurat(JE- O ga taki auto) mozda drugi tjeden al za ovu drugu problematiku zamolba stoji ce su sacuvane i ne puno nucane(zrabljene).
Dva komada iznenada,to je bolje neg na lotu dobicek.:angel:
 

GocC4

Member
Jel ide itko iz Zg za St?,trebao bi 2 autosjedala od malog Fiata prevesti,bit ce nadoknadjeno,ako idete prazni sansa da zaradite
 

Krky

Lakerski profesionalac
Da si jučer rekel ja bi ti ih otpeljal za jedan makijato, taman sam toliko imal još mijesta..
danas u jutro oko 9h sam prošel kroz ZG
 
Na vrh