Novi C4 Picasso 2013

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Ne shvaćam zbog čega misliš da bi se smrznuli? Meni je mobitel prenoćio na -11 prošle godine i radio je bez ikakvog laga ili čak nekih ozbiljnijih problema.
 

Dalibor

Dado Tornado
Citroën C4 Picasso osvojio je “Das Goldene Lenkrad (Zlatni volan)” u kategoriji Monovolumeni, nagradu koju godišnje dodijeljuju njemački časopisi “Bild am Sonntag” i “Auto Bild “ u suradnji s partnerskim europskim izdanjima Grupe “Auto Bild”.

Ova nagrada odnosi se na dvije izvedbe monovolumena CITROËN (5 i 7 sjedala), koji su već zabilježiili gotovo 43 000 narudžbi od lansiranja.

više u prilogu: http://youtu.be/WReOqtLKoJ8
 

ZoxPa

Member
Vidjećemo za jedno godinu dana kako će se pokazati sa kvarovima i pozdanošću. Nek oni prvo otklone "dječje bolesti" na njima. Ja sam zadovoljan sa svojim novim "starim" piccassom.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Prvo bi malo popljuvao Citroen radi lošeg marketinga... generalno komunikacija sa tržištem je očajna, rijetko koja marka ovako malo konkretnih informacija daje. No sad kad smo uspili već nešto saznat...

...nakon nepune tri godine stiže redizajn (nešto su zahebali). Od 6. mjeseca će se moći naručiti osvježeni model, koji uz nove boje iznutra i izvana donosi i opciju 1.2thp motora (110 i 130).





Moje mišljenje je da su počeli uništavat nekad lijepe modele... krenulo je sa DS linijom, sad se i na C proširila bolest.
No dobro, nek je on i ružan ako su riješili dječje bolesti...
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
S prednje strane su dirali donji dio odbojnika i maglenke koliko vidim ... pretrgli su se ...
Facelifting je, što se mene tiče, PR naziv za popravak kvalitativnih odstupajna. Da se fino izrazim. Odnosno, ovo što Ivan sugerira. :angel: Isto kao što su nedavno faceliftali C4.
 

Motorbreath

New member
Koliko vidim novost je CarPlay i Android Auto podrška, handsfree otvaranje gepeka, par novih motora te prednja maska... Također vidim i neke nove teme za ekrane...
 

vborovic

C5 modifikator
CarPlay i Android nema veze s redizajnom, samo su stavili novi softver u SMEG uređaj ... isto kao i teme za ekrane ...
 

vborovic

C5 modifikator
Nema, stvar je do softvera ako se već ima SMEG+ uređaj ugrađen u vozilo, samo što aktivacija te opcije ide preko telekonfiguriranja, nije dovoljno samo napraviti update na FW koji to podržava ... a iv2 verzija koju spominješ to već ima tvornički aktivirano
 

putnik

New member
Pozdrav društvu citroenaša.
Obzirom da smo nekako porodično vezani za Citroen, kćerka i zet mi se lijepe za C4 AIRCROSSER TENDANCE 1,6 HDI 115 4WD. Proizveden je 02/2013., prešao 73000km, DIESEl, mjenjač ručni 6 brzina.
Dobro došli savjeti korisnika i poznavalacca ovog auta.
Hvala.
 
Na vrh