Neugodan smrad u kabini

balki

Active member
Prije tri dana smo ti savjetovali provjeru iberlaufa pa dok to ne pregledas i das izvjestaj nemamo o cem nagadjati;-)
 

Automatic

Well-known member
Dečki ne pitate se jer čovjek zna kaj je iberlauf,na temelju izvještavanja neme složili auto.Ak je tak nek ode kod mehaničara dok se nije otroval ili zapalil.
 

Konrad

New member
Ako je motor 1.4 hdi moguce je da se koja dizna popustila tj njezini sarafi pa izlaze plinovi iz cilindra i povlaci ih ventilacija u kabini jer je bilo takvih slucajeva
 

Automatic

Well-known member
Ako je motor 1.4 hdi moguce je da se koja dizna popustila tj njezini sarafi pa izlaze plinovi iz cilindra i povlaci ih ventilacija u kabini jer je bilo takvih slucajeva
Je svaka čast,imal sam takav slučaj na mecedesu kad je izgorila podloška dizne.Smrad je ko po mulju od ulja i paleži.Nemreš dihat u autu pogotovo kad ga zapališ ujutro_Oće to na tim novijim dieselima koji nemaju predkomoru već su direkaši.


1,4 benzinac, samo dok ulovim vremena, otići ću kod mehaničara, pa vam javim
odi kod mehaničara da to pogleda da se kaj ne zapali.Uhvati si vremena čim prije ak se voziš sa autom,da si ne napraviš veću štetu.
 

tomislav1

New member
Evo, prije 3 mjeseca sam riješio problem. I to SAM! Kod ovog mehaničara koji mi je mjenjao ulje više ne idem. Možda bolje da sam počnem popravljati! :) Nakon što je nekoliko puta otvarao haubu i nije mogao da zaključi zašto smrdi mi je preporučio čak i da zamjenim lambda sonde. Ali, eto, otvorim ja haubu da malo pogledam, prije nego što odem ponovo kod njega. Pogledaj tamo, pogledaj vamo ... vidim kod onog crijeva što ulazi u onu metalnu kutiju gdje je ulje. (nemojte mi se smijati na objašnjenju! :) vidim da je onako, mokro, masno i imam šta da vidim, to crijevo uopće nije utaknuto, samo naslonjeno onako, utaknem ja to i stvar riješena, nema smrada, nema smrada, nema smrada ...
 
Na vrh