Ne radi ventilacija

mongol00

New member
ali nema logike zasto je pao napon u akumulatoru ako je radio auto?

i tebi su prodali maglu jer nisu ziher sta je bilo LOL
pa nije radio non stop?!? znači napravim par km pa ga ugasim, sve radi na full,jer pada snijeg (da ne nabrajam sta) i nevidim zašto nebi pao napon?!?
i kad sam ga upalio po neznam koji put taj dan, neradi ventilacija? očito da se nije imao kad napuniti... a u prilog mu je i -20 išao...
 

rodzonis

New member
pa nije radio non stop?!? znači napravim par km pa ga ugasim, sve radi na full,jer pada snijeg (da ne nabrajam sta) i nevidim zašto nebi pao napon?!?
i kad sam ga upalio po neznam koji put taj dan, neradi ventilacija? očito da se nije imao kad napuniti... a u prilog mu je i -20 išao...
prejako,:aplauz:
 

Konrad

New member
pa nije radio non stop?!? znači napravim par km pa ga ugasim, sve radi na full,jer pada snijeg (da ne nabrajam sta) i nevidim zašto nebi pao napon?!?
i kad sam ga upalio po neznam koji put taj dan, neradi ventilacija? očito da se nije imao kad napuniti... a u prilog mu je i -20 išao...
sta se nije imao kad napuniti? nema njemu sta padati napon, cim ti upalis motor alternator proizvodi struju za sve potrosace i dopunjava akumulator, akumulator se koristi samo za pokretanje motora i za radio itd dok je kljuc okrenut na kontakt a za svaki slucaj da se nebi previse pod kontaktom ispraznio akumulator postoji ECO MODE...
 

Morski Pas

New member
Za pocetak ako je bilo snijega, meni se na berlindji desilo da snjeg zapuni neki dovod zraka koji je u rupi ispod brisaca tj izmedju haube i sajbe, pa nije radila ventilacija, tj sve je kao ok ali ne puse, sad znam da to moram otkopati kod snjega, ovo mi se cini isto, pa si provjeri prije trazenja nekih kvarova
 

rodzonis

New member
sta se nije imao kad napuniti? nema njemu sta padati napon, cim ti upalis motor alternator proizvodi struju za sve potrosace i dopunjava akumulator, akumulator se koristi samo za pokretanje motora i za radio itd dok je kljuc okrenut na kontakt a za svaki slucaj da se nebi previse pod kontaktom ispraznio akumulator postoji ECO MODE...
pa daj ne zezaj čovjeka, ako se i isprazni uvijek imaš varijantu za dnevni boravak. Dnevni boravak ti varijanta od mog starog, 81god je kupio zastavu 101 gajnc nova, ali zato je od 88god nasred dnevnog boravka punio taj isti akumulator svaki drugi dan. Tako da postoji mogučnosti punjenja i pražnjenja akumulatoraLOLLOL
 

mongol00

New member
Za pocetak ako je bilo snijega, meni se na berlindji desilo da snjeg zapuni neki dovod zraka koji je u rupi ispod brisaca tj izmedju haube i sajbe, pa nije radila ventilacija, tj sve je kao ok ali ne puse, sad znam da to moram otkopati kod snjega, ovo mi se cini isto, pa si provjeri prije trazenja nekih kvarova
Ma jok, nije uopce radio ventilator kabine.. ja okrenem na bilo koji broj brzine puhanja, ni da bi.. tako da to eliminiram odmah..
 

akiramar

Active member
Da li se kome dogodilo da ventilator u kabini (ventilacija) ostane raditi kad se ugasi auto i izvuće ključ?
Imam automatsku klimu.
Gasi se gasenjem auta, ali mozes kliknuti na gumb, pa ce nastaviti raditi jedno vrijeme s istim postavkama kao i prije gasenja.
U svakom slucaju, ne radi dalje sam od sebe.
 
Na vrh