Nešto lupa po neravnom terenu

thunder11

Member
Gledajte,ja nisam maher niti mi je mehanički dio auta forte.
Jednostavno, koliko god je tražio problem je i dalje bio prisutan....dali u jednom ili drugom obliku. E sada kako prije nije skužio?...

Nisam siguran, ali kada je htio samo mijenjati amortizere da vidi dali je lupkanje nestati skužio je da novi uopće ne idu na stare opruge, i da...krivo sam se ranije izjasnio kada sam napisao poluge. Doduše sada, kada je to sve promijenjeno auto se totalno drugačije i ponaša. Prije je bio neudoban za voziti po neravnom terenu, pa makar to bile i naše Hrvatske gradske ceste, svaka ma neravnina i auto bi skakao poput skutera.

Da odgovorim kolegi na pitanje kako je u opće imao priliku da mi ugradi stare dijelove...
pa, jednostavno. Imam dosta mlađeg brata, koji je u svom vrhuncu mladosti pomislio da je kapetan i tako se nekoliko godina u nazad nasukao u kolnik. I time razj**ao dobar dio guma,amortizera i sve to zajedno.

I auto je nakon prvog "popravka" od tog udara i radio dosta dobro prvih par godina. Ali eto na kraju je vrijeme pokazalo svoje i muljaža se otkrila prekasno priznajem, ali je.

Sve u svemu, auto sada ide ko bombon i opet ga je gušt voziti bilo gdje :)
 

greenboy

New member
... malo sam pratio ovu temu jer sam i sam imao indentičan problem na mom c4, međutim moj majstor je odmah uočio da je desna kugla lupala a i da lijeva nije nešto dobra pa smo promijenili obje,183kn dijelovi i 100kn za ruke,auto je super i nelupa ništa više :), eto ako netkome pomogne moje iskustvo....pozzz
 
Na vrh