Na eHDi 2013. god. 115ks procurilo ulje

heconja

New member
Bas sam sad bio kod susjeda kaj je mehanicar,veli da to na turbini,ali da je ništa.
Kako je ništa kada je od ulja,jel neka brtva ili kaj neznam,sutra cu zvat cib pa neka pogledaju.(inače sam picajzla sto se tice auta i sve mi mora bit kak treba,a kada vidim te curke od ulja poludim):mad::D:D
 

Cutac

Prèkaroš
Poprilično.
Zapravo, nemam dobra iskustva.

A i već se još nekim forumašima dogodilo da odu na dijagnozu i oni dijagnosticiraju nešto sasvim deseto.


Ja ne bih njima, radije bih sam išao raditi, makar ništa ne znao.
 

heconja

New member
Molim vas vi koji vozite ehdi i hdi C4 aute da pogledaju dali je njima skroz suho ili ima tragova ulja kao i kod mene.hvala
 

tomica0308

Well-known member
nekak to premasno izgleda, na mojem c4 2005 1.6hdi 262oookm u cijevima ima koja kap ulja al nije turbina izvana masna. Nebi se igrao stim, mozda dovod ulja nekaj nestima, nedaj Bog da ti turbina ostane bez ulja.
 

heconja

New member
otišao sam kod frenda da pogleda uglavnom dotok ulja,pošpricali sa cleanerom,očistili i odpustili pa ponovo zategnuli dotok ulja i sve normalno,negdje je slinilo više ne slini.
 

Dalibor

Dado Tornado
Poprilično.
Zapravo, nemam dobra iskustva.
CIB je žešća katastrofa, eventualno je OK za one koji kod njih uzmu nov auto pa odrađuju redovne servise do idućeg novog auta za 2-3 godine, sa takvima i dosta drugačije postupaju
 

Cutac

Prèkaroš
OK za one koji kod njih uzmu nov auto pa odrađuju redovne servise do idućeg novog auta za 2-3 godine, sa takvima i dosta drugačije postupaju
Zovi Amy Schumer, daj joj ovu foru i cijela dvorana će crknut od smijeha.
 
Na vrh