MyCitroen app

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Aleluja!
Meni još uvijek radi besplatna verzija, ali kad/ako prestane ići ću na godišnju pretplatu. Drago mi je da je konačno dostupna i na hrvatskom Storu!
 

nero81

Active member
Donator foruma
To pokazuje di au guzve ako koristis navigaciju ili? Sta kad npr ides do Rijeke i znas cestu i ne treba ti navigacija pa ju ne palis i zapnes u koloni?
 

nero81

Active member
Donator foruma
Obicno da :) nekako minse cini da so google maps i waze bolji po tom pitanju. Jednom me navigacija od auta po Puli vozila preko zgrada dobrih pola minute dok se valjda nije probudila.
 

szahtila

Well-known member
Obicno da :) nekako minse cini da so google maps i waze bolji po tom pitanju. Jednom me navigacija od auta po Puli vozila preko zgrada dobrih pola minute dok se valjda nije probudila.
Ja sam iz Labina u kad sam prošlo ljeto uključio na mjesec dana te usluge, stvarno rade u realnom vremenu i za tako mali grad. Vjerujem da u većim mjestima radi još bolje
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Rade odlično!
Podatci o prometu u realnom vremenu (gužve, radovi na cesti, zatvoren promet itd.) kao i upozorenja na radare su odlična stvar.

Na slici: “rush hour” ljetos u Rovinju
 

Prilozi

c5air21

New member
Slozio sam..
Al sam se razocarao da c5 aircross nema bezicni android auto...znaci opel astra ima istu multimediu i ima bezicni spajanje..a citroen nema
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Koje godište je C5 AC?
Možda je Astra novija?

PS: prije dva-tri tjedna mi stigao CarlinKit 5 za bežični CarPlay/AndroidAuto. Niti 50€ na Aliexpressu.
Super je mali - stane ispod naslona za ruku. Uredno radi i brzo uspostavlja vezu, ali (kao i sa žičanim CarPlayom) ako je aktivan CP/AA onda se gubi BT veza s MyDS aplikacijom na mobitelu pa ne očitava podatke o vožnji...
:(
 

Prilozi

Hummer0

Member
Donator foruma
Koje godište je C5 AC?
Možda je Astra novija?

PS: prije dva-tri tjedna mi stigao CarlinKit 5 za bežični CarPlay/AndroidAuto. Niti 50€ na Aliexpressu.
Super je mali - stane ispod naslona za ruku. Uredno radi i brzo uspostavlja vezu, ali (kao i sa žičanim CarPlayom) ako je aktivan CP/AA onda se gubi BT veza s MyDS aplikacijom na mobitelu pa ne očitava podatke o vožnji...
:(
MacSlavko
daj link koliko si platio?
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
C5 AC je lansiran krajem 2017. Tada Stellantis još nije ugrađivao bežični CP/AA modul. Nažalost ni s redizajnom 2022. nisu to unaprijedili (iako je tada NAC W3 zamijenjen novim IVI infotainment sustavom)?
Astra je 2022. rađena kao novi auto pa je očito bolje prošla…
😎
 
Na vrh