Motor Temp Fault

Vedran

New member
Ak je gradska voznja po gradu onda je Sportska voznja kad stavis rekete ili loptu u gepek pa ides na sport :grin:
 
Ja svog vozim i gradski (po gradu ) i sportski (kada kćerku vozim na tenis),ne zbog reketa u gepeku nego uvijek kasnimo:weeabooface:
Još čekam godišnji pa da probam nizinsko-planinsko-morski.
Uglavnom primjetio sam da se baš ne žali kada mu dodam malo više okretaja...
Èak bi rekao da je sretan:cool:
 

Cutac

Prèkaroš
jesi našao sportaše LOL
Mislio sam na "jeftine" sportaše.

Ja svog vozim i gradski (po gradu ) i sportski (kada kćerku vozim na tenis),ne zbog reketa u gepeku nego uvijek kasnimo:weeabooface:
Još čekam godišnji pa da probam nizinsko-planinsko-morski.
Uglavnom primjetio sam da se baš ne žali kada mu dodam malo više okretaja...
Èak bi rekao da je sretan:cool:
Ti imaš benzinca sa turbačem?
Ovaj sa 95 konja je hitar, ali vjerovatno manje hitar od onoga sa 120 konja.

Zakoni za mlade vozače :twisted:
 

Nono

Èlan
Ide mali...ide! Taman kolio treba.
Sve više bi bilo previše i mamac za one što im iz piše "STOP-PRATI ME"
Istina je, ide taman koliko treba. Paše mu lagano i ako treba malo živahnije.
Ali ipak, fora je kad ispred tebe piše "STOP PRATI ME" i pale se crvena i plava svijetla!
Osjećaj kao da si u formuli 1, a ispred tebe Safety Car. :grin:
 

ZVAJ

Skoro zreo
... usput sam trazio da mi software update naprave ... nakon toga auto odličn ide ... puno je življi .. bolje se ponaša motor ... savjetujem tko nije .. neka si nadorgradi software ... i nemojte biti glupi kao ja i ignorirati očite poruke Citroena ...
Istina. Bolj pali, boje vuče, i hm više troši.... samo u gradu. Na otvorenoj cesti nema razlike. Kod mene je bio software 06mjesec 2010 godina. Sad je to motor 1.6 VTi.
Za koji dan ću na duži put pa ćemo vidjeti razlike...
 

Blackking

Kralj
Istina. Bolj pali, boje vuče, i hm više troši.... samo u gradu. Na otvorenoj cesti nema razlike. Kod mene je bio software 06mjesec 2010 godina. Sad je to motor 1.6 VTi.
Za koji dan ću na duži put pa ćemo vidjeti razlike...

Moj je 1.4VTi ... razlika je ogromna .. pogotovo se osjeti pod klimom .. više uopće ne guši motor ... istina da je malo veća potrošnja .. al nema veze .. auto je tu da se vozi :D ... razlika na otvorenoj cesti je ... da ti recimo na uzbrdici auto bolje ide ...tipa na auto putu (uspon velebit) .. mogu čak stisnuti gas i auto poteže ... je da je motor moj slabiji.. ali više nije trom :) ... vidit ćeš uostalom ;)
 

ZVAJ

Skoro zreo
Za koji dan ću na duži put pa ćemo vidjeti razlike...
Dakle da završim započeto. Nije bilo Motor Temp Fault, ali nakon zamjene softvera, davača temp. auto ide kao Zmaj. Dakle put je bio cca 1200km, potrošnja po kompu 7.1 L, prosječna brzina 54km. Na auto cesti je bilo i 180 ali uglavnom 13o. Prošao pola Zagorja ( O Bože što su ceste uzane i pune zavoja ) Krapina, K.Toplice, Trakošćan, V.Taborište, Kumrovec, V.Trgovište, M.Bistrica, jedino pod lipom nismo bili ali dobro. Do svakog odredišta ima barem 4 puta i većinom smo pogodili duži put. ima dosta odrona, kiše su učinile svoje ali radi se na sanaciji. U modi su kružni tokovi pa ih ima napretek... A Citrać ??? Samo sam točio gorivo i vozi Miško !!!
 

deda

New member
Ja na kružnjacima uopće ne motam volan,samo ga malo cimnem najprije na desno,pa naljevo.Kaj su ti stari hidrauličari,nit ih :cenzura::cenzura::cenzura:e ležeći,niti kružni tokovi.
 

ZVAJ

Skoro zreo
Ja na kružnjacima uopće ne motam volan,samo ga malo cimnem najprije na desno,pa naljevo.Kaj su ti stari hidrauličari,nit ih :cenzura::cenzura::cenzura:e ležeći,niti kružni tokovi.
Ma ništa do Spačeka :) :) :)
 
Na vrh