Moj VTS :)

Ruske

Well-known member
kako mislis 2300 eur? ako mislis trzisna vrijednost, nije ni daleko...mozda i manja...ja sam svojeg prodao za 2500 pred 6-7 god...
 

Ruske

Well-known member
bio je lesina kad sam ga kupio...doveo sam ga u red, imao je frisku distribuciju, ofarbane dijelove koji su imali tockice i sve...auto je bio vise nego uredan...
 
Na vrh