Moj VTS :)

Ruske

Active member
16ke sa C5 idu, jer su posebnog ET-a i sirine, da pasu taman na 302mm diskove i kljesta sa VTS.a

a ovo da 18ke idu na hdi-a, a da 16ke MORAJU ic na VTS to je NAJVECA glupost koju sam ikad cuo...sta da ne postoje 16ke koje ne idu? NE IDU JER DISKOVI NE DOPUSTAJU SVE FELGE...to sta ide 18 na hdi, mogu i 20 da imas...problem je staviti manje, a ne vece
 

Cutac

Prèkaroš
Probaj vidit bas u Citroen/Peugeot, zna se dogodit da ima po ok cijeni

Imas od drugog C4 neke 16ice, da probas ako stanu?

Sad vidim da mi je krivi link gore... Mislim da bi ovakve pasale na crveni auto:
Imam od c4, nije mi palo probati. Budem pogledao kod nekog manjeg dilera, možda daju popust.
Ovo nije loša kombinacija

ili pak ovakva boja


16'' ide, 15'' ne ide jer su diskovi preveliki
16ke sa C5 idu, jer su posebnog ET-a i sirine, da pasu taman na 302mm diskove i kljesta sa VTS.a
To pretpostavljam nisu jeftine 16-ice.

Guglo je čudo...
Šta će mi gegl kad si ti tu :D


500 kuna felga, 2000 set, nije malo love. Našao za 400 na njuškalu sa DS, za 450 neke ružne alu.
 

Cutac

Prèkaroš
Imam pitanje.
Gas mi je "sticky", kako se to da srediti?
Recimo na vrhu papučice, ako ga lagano stisnem i pustim, ostane lagano stisnut možda sekundu(papučica se vrati).

Koliko znam, to može biti programirano u ECU da se smanje emisije, no je li to slučaj sa VTS-om?
 

tomica0308

Well-known member
A probat sprejom za ciscenje? Zbaci drzat gas na 2500-3000 i neko nek ubrizgava u usis(uzet cijev od filtera dolje), tocno pise na piksi kak to ide.
 

Cutac

Prèkaroš
Jedino što treba naći baš neki koji valja.
Za SeaFoam ne vidim gdje se može uzeti. Bilo kod nas, bilo da se naruči izvana, a da dostavljaju.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Palo mi je napamet da komp tako čuva zamašnjak u leru... za büdale koje se sjete pimplat po gasu kad ne treba :D

Jel se primjeti to u vožnji?
 

Ruske

Active member
nisam nikad primjetio na mom...vraca se normalno u svim uvjetima

trazio si 16ke - rekao sam ti koje pasu...nisam napomenuo da su celicne...druge nista...odustani i stavi 225 45 17 zimske i 215 45 17 ljetne...ili ako ides na 18 onda 225 40 18 (te mozes upisati jer je 2.0 hdi exclusive imao)
 

Cutac

Prèkaroš
Budem ocistio MAF pa vidio. A i auto ce biti kod mehanicara 3 dana, nek kopa :D
A felge, uzet cu celicne 17 ako te 16 sa c5 nisu preskupe.
A gume cu i ljetne i zimske imati 205/50/17.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Šteta... 225/40/18 je jeftinija dimenzija. Da ne kažem lijepša i primjerenija za vts :D
 

Cutac

Prèkaroš
E al 18 felga kosta.

Zadnje staklo je skolski primjer stila ispred funkcije.
Auto ostavljen xa se skine mjenjac, sad suvozacim u c4 do rijeke:D
Jbl super, peta brzina bas i ne. Grijanju sjedala fali mjesto između 1 i 2, klima se malo cuje, malo zuji, ali iako nema tri auto moda, nije agresivna.
Zadnje staklo, zadnji brisac, kao da furgon vozim.
 
Na vrh