moj C4 II 2.0HDI, exclusive

marko69

New member
Ne znam kako započeti, najbolje od početka.

Auto je, nakon pozitivnih iskustva sa Xsarom, i Saxom kupljen nov, u ljeto davne 2011. odlučio sam se na najjači motor, i isto takvu opremu, na koju je još dodan paket navigacija, xenon, signal mrtvog kuta, pojačalo i subwoofer denon. Alu felge 17'' . Boja crvena Babylon.

Sticajem okolnosti, pojavio se i službeni autek, pa danas moj C4 ima tek nepunih 46.000km.

Slika baš i nemam, postavio sam neke u garaži. Prve su odmah po isporuci, slikane i poslane kasko osiguranju, a druge su odrađene u jednoj autopraonici.

U ovih malo kilometara auto se pokazao bez mane.
Dovoljno snage u svakom trenutku, izrazito stabilan, iznenađujuće kratak i precizan mjenjač.
Auto je pretežno vožen na otvorenim cestama, gdje se pokazao kao pun pogodak.

Ako ima bilo kakvih pitanja, samo naprijed.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Znači prava full oprema. Èestitam još jednom ako nisam, rijetki su kod nas takvi full modeli sa jačim motorima, strašan auto :cool:
 

marko69

New member
Je, auto je prva liga.

Samo molim moderatora da prebaci temu u pravi podforum, tj moj C4 II...

uvijek s novim članovima neki problemi :whistling:
 

marko69

New member
Ðe neće biti
Kad si napisao da je najjači motor, već mi sline krenule, a ono dizel

Istina, u trenutku kad sam kupovao auto bio je jači benzinac, 1.6, 155ks, ali se, ako se dobro sjećam, jedino mogao naručiti uparen s robotiziranim mjenjačem, što mi nikako nije bila opcija.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Istina, u trenutku kad sam kupovao auto bio je jači benzinac, 1.6, 155ks, ali se, ako se dobro sjećam, jedino mogao naručiti uparen s robotiziranim mjenjačem, što mi nikako nije bila opcija.
Da, benzinac s normalnim mjenjačem bio bi pun pogodak.
Voziš li ga pretežito po gradu? 2.0 je više više stroj za autoput. ;)
 

marko69

New member
Voziš li ga pretežito po gradu? 2.0 je više više stroj za autoput.
Možda 20% po gradu, vidi se po kilometraži.
Jednom godišnje na more, povremeno u Sloveniju, i ono klasično vikendom- Samobor, Zagorje i slično. Nekad mi dođe žao gledajući ga kako čeka svojih 5 minuta. Gospoja me čak i nagovara da ga prodam, ali ne dam se...
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Nedaj se nagovoriti! To je pila! Mozda je supruga ljubomorna, mi muskarci nekad vise vremena posvecujemo limenim ljubimcima! Vidim svog ne vozas bas po gradu, cuvas ga u garazi...
 

marko69

New member
Nedaj se nagovoriti! To je pila! Mozda je supruga ljubomorna, mi muskarci nekad vise vremena posvecujemo limenim ljubimcima! Vidim svog ne vozas bas po gradu, cuvas ga u garazi...
Ma nije ljubomorna... Ona bi Aircrossa, ili tak nešto.

Prodaj nju, takvi ti ljudi ne trebaju u životu.
Ionako se nismo ozakonili, tako da... :angel:
 

Doomsday

U prolazu...
Općenito se misli kako žene preferiraju manja auta... Krivo...

Žene prema mom dosadašnjem iskustvu preferiraju auta u kojima se što je moguće više osjećaju kao da kontroliraju situaciju...

Sva auta koja su povišena igraju, di na cestu gledaju sa visoka...

Ono šta većina žena ne podnosi organski su auta ala roadsteri, di se sjedi direktno 'na cesti'...

I zato kod žena pale mali crossoveri... Em se sjedi visoko, em nije prevelik pa se lako parkira...

:D
 
Na vrh