• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Kupujem Membrana ac pumpe

bacvica

New member
Pozdravcek, imam jedan problemcic i trebam pomoc, naime, vozim cx 20re, 87 god, i polako mi odlazi membrana ac pumpe, nekoliko godina sam isao na elektricnu ac pumpu, ali je probila, pa sam sve vratio na staru ac pumpu. Auto pali, samo mu treba puno vremena da navuce benzin iz spremnika, a to pred zimu bas i nije nesto, akomulator ode za cas. Zato molim za savjet gdje bi mogao kupiti membranu za ac pumpu. Na ac pumpi pise:
Proizvodjac SOFABEX
Brojcana oznaka, vjerojatno je tip: 3041
Dali uopce kod nas postoji neko mjesto gdje se membrana moze nabaviti, ili to postoji samo vani...
Mislim da bi nova ac pumpa kostala puno, ako bi se uopce mogla nabaviti...
Ima li tko kakvu ideju ili savjet?
TNX
 

igor

New member
Novu pumpu ja nabavio u auto jasmar gdje sam se najmanje nadao da je imaju s tim da sam prije toga obišo sve dučane autodijelovima. Stara je bila isto sofabex originalna, inače radi se o citroenu ax 1.4 gt . Nova pumpa, cijena je prava sitnica ja je platio 94 kn. Tak da pronjuškaj po dučanima i sigurno češ nač :)
 

bacvica

New member
Novu pumpu ja nabavio u auto jasmar gdje sam se najmanje nadao da je imaju s tim da sam prije toga obišo sve dučane autodijelovima. Stara je bila isto sofabex originalna, inače radi se o citroenu ax 1.4 gt . Nova pumpa, cijena je prava sitnica ja je platio 94 kn. Tak da pronjuškaj po dučanima i sigurno češ nač :)
Super, daj mi reci gdje se nalazi ta trgovina, ili njen puni naziv da je mogu pronaci, unaprijed tnx!
 

bacvica

New member
Ok, zahvaljujem, trenutno nisam u Zagrebu, cim se vratim pogledat cu u Kranjcevicevu imaju li kaj slicnog.
Ako moze jos jedna info, naime, odlaze mi obadvije zadnje kugle, u seoskoj trgovini sam pronasao prednje kugle za cx-a po cijeni oko 190 kunica, veli trgovac da je to nova roba, pitanje, dali prednje mogu ici otraga, ili bas moraju biti jace? Inace mi auto nije nikada preopterecen...hmmm, recimo rijetko...
Pozdravcek!
 

jurapz

New member
Pitaj jel ima nova, naravno da je najbolje novo, ako ne imam ti ja koju polovnu.
Ne mogu prednje kugle odozada nikako, a sumnjam da su ovi našli kugle za cx-a i po toj cijeni nove to je neka zabuna, imaju u tokicu nove za 450 kn febi koje drže manje od 2 godine nisu baš za preporuciti :hm:.
Imam nove comfort za cx-a koje su malo udobnije, za 280kn po komadu, ako je više komada onda može popust
 

bacvica

New member
Pitaj jel ima nova, naravno da je najbolje novo, ako ne imam ti ja koju polovnu.
Ne mogu prednje kugle odozada nikako, a sumnjam da su ovi našli kugle za cx-a i po toj cijeni nove to je neka zabuna, imaju u tokicu nove za 450 kn febi koje drže manje od 2 godine nisu baš za preporuciti :hm:.
Imam nove comfort za cx-a koje su malo udobnije, za 280kn po komadu, ako je više komada onda može popust
Tja, kaj se kugli dotikavle, to je jedan veliki promasaj, trgovac je shvatio da se radi o kuglama na sponama, a ne kuglama hidraulike, makar sam mu rekao da ih trebam za otraga, a kuliko ja znam otraga nema spona ni kugli;)
Velis da ih ima kod tokica, malo mi se cini prevec za komad, ak ti imas oridjidji nove po navedenoj cijeni sam zainteresiran. Imam ja decke koji pune stare, ali nisam siguran koliko bi to dugo trajalo, tak bi radije nove. Znaci, trebam dva komada za otraga, cx 20re.
Pozdravcek.
 

jurapz

New member
Tja, kaj se kugli dotikavle, to je jedan veliki promasaj, trgovac je shvatio da se radi o kuglama na sponama, a ne kuglama hidraulike, makar sam mu rekao da ih trebam za otraga, a kuliko ja znam otraga nema spona ni kugli;)
Velis da ih ima kod tokica, malo mi se cini prevec za komad, ak ti imas oridjidji nove po navedenoj cijeni sam zainteresiran. Imam ja decke koji pune stare, ali nisam siguran koliko bi to dugo trajalo, tak bi radije nove. Znaci, trebam dva komada za otraga, cx 20re.
Pozdravcek.
Stave se nove i nema brige, imaš dvije godine garancije i za tvog su cx-a, proizvedene prije mjesec-dva , puno su bolje od ovih iz tokica, tamo ni nema garancije, i besplatna je montaža:grin:
 

bacvica

New member
Ok, ovo kaj si napisal mi odgovara, samo mi nije jasno kaj si mislio pod onim: besplatna montaza, kuliko vidim ti si u Pozegi, znaci da bi ja moral dojti do tebe, a to je sada malo prevec za moj tutac s obzirom kuliko je tvrd otraga, a ni put bas nije besplatan:(
Ja sam inace penzic, ali ne privilegirana vrsta. Mozes li mi to malo pojasniti?
 

bacvica

New member
Stave se nove i nema brige, imaš dvije godine garancije i za tvog su cx-a, proizvedene prije mjesec-dva , puno su bolje od ovih iz tokica, tamo ni nema garancije, i besplatna je montaža:grin:
Neznam dali je veza pukla, vidim da te ima na portalu, ali odgovora na moj zadnji post nema, sam napisal kaj krivo?
 
Na vrh