LPG (plin) u C3?

Lakii

Well-known member
Zna biti i do litru veca potrosnja, ako zelis iste performanse kao i na benzinu. A i racunaj da ce ti i benzina malo trositi, 0,5-1 l/100 km!
 

KukySmooth

New member
Da li moze netko dati jos nekakav savjet prije nego li obavim ugradnju samog plina...
Auto je star pet godina, ima 250 tkm...super ide i sve stima pa da malo ustedim na gorivu s obzirom da radim oko 150 km dnevno... Hvala i pozdrav
 

liberty

Well-known member
jel se uopće isplati ugrađivati plin u auto s tako visokom kilometražom
čisto pitam jer svi nešto bruje da su auti konstuirani da izdrže 250-300 tkm
pa da ne bi bila neisplativa investicija
 

KukySmooth

New member
jel se uopće isplati ugrađivati plin u auto s tako visokom kilometražom
čisto pitam jer svi nešto bruje da su auti konstuirani da izdrže 250-300 tkm
pa da ne bi bila neisplativa investicija
Eto to se i ja pitam...ima tko u slicnoj situaciji ili sa moze dati kakav savjet?
Inace auto ide ko svicarski sat, bez ikakvih problema...necu spominjati izmjenu kugli ili stabilizatora kotaca, to su kvarovi po 300kn...inace vozim 90% izvangradska relacije...
 

Lakii

Well-known member
Sta, to znaci da tuces 30 000 km godisnje?

Hm, ne znaci kilometraza nista ako je auto u ok stanju. trebao bis detaljno pregledati motor, sve mora biti ispravno.
Plin ce ti se isplatiti, s obzirom na cijene goriva, ugradnje i svega tek nakon cca. 30 000 km. Tek nakon toga jeftinije vozis, racunaj na to! znaci, ako tuces onako veliku kilometrazu + da auto planiras zadrzati jos 3-5 god, onda OK...
 

KukySmooth

New member
S obzirom da auto ima 250 tkm , ja godisnje radim oko 40 tkm, auto je 5,5 godina star i nemam nikakvih problema extra s njim da ustedim na gorivu sad bi ugradio plin, iako sam to trebao davno prije....no sta je tu je...da mjenjam auto necu dobit nikakvu lovu za njega s obzirom na kilometrazu...ima neka radnja za preporucit za ugradnju plina ili kamo god odem je ok? Kad ugradim plin onda moram jos na atest? Koje su to procedure i troskovnik ako netko zna? Hvala
 
Na vrh