Leon Cupra by: Ruske

Lix

Active member
juri se na zapuštenim cesticama iza pola noći, ako me tamo plavci stignu skidam im kapu...

nego da se vratimo na temu... morao bi ti malo tuć papar na glavi zato jer si sa citraća prešao na seata ali neću, top je autić, vidio sam te par puta u gradu i valjda cu uspjet doc koji put na meet od grupe pa da ga vidim i uživo... po videima auti izgleda da ide strašno :grin:

malo o.t. kakav je plan sa vtsom?:confused:
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
ali kad vidim ovu brzinu na cesti otvorenoj za promet, jedino mogu napisati: tako ti i treba, i što dulje bez dozvole bio.
sorry, ali moram to reći.
Mislim da se svi možemo složiti kako ni jedna brzina ne ubija. Smrtonosno je iznenadno i naglo zaustavljanje. :D :D
 

Ruske

Active member
vidim da cu morat pitat da se zatvori topic jer ste poceli, prostite na izrazu, srat oko nebitnih stvari, ovo je topic o autu, a ne o policiji, popovanju, zakonima itd...

nisam vidio cobru jer su bili daleko iza + stigli su me tek kad sam ja vozio 40-50...tako da lako moguce da me ne bi ni stigli da sam nastavio dalje...tj da nisam imao potrebu ic na pumpu

tocka

ajmo o autu dalje...

(lix: vts se prodaje)
 

markan1000

Well-known member
vidim da cu morat pitat da se zatvori topic jer ste poceli, prostite na izrazu, srat oko nebitnih stvari, ovo je topic o autu, a ne o policiji, popovanju, zakonima itd...
da prostiš na izrazu, ti si počeo srat oko nebitnih stvari kmečući kako te policija zaustavila, ja sam samo prihvatio tvoje. stoga, ako ti je to nebitno, onda prihvati to kao logičnu posljedicu tvoje vožnje i nemoj plakati tu.
 

vborovic

C5 modifikator
Na nekim Cuprama tvog godišta sam vidio da lijevi instrument (gdje je temp vode i digitalni sat) izgleda drukčije, moguće da je komplet digitalni ... razlika ovisno o centralnom MMI uređaju ili je nekaj drugo u pitanju?
 

Ruske

Active member
board comp je drugaciji, nije samo digitalni, nego ima i crtez auta, pa pokazivac otvorenih vrata i to...mah...iskreno ne zanima me ni to ni xenoni, bitno da je motor u odlicnom stanju, da ide kako spada, samo me sad taj kuplung malo prca, ali nije ni cudo kad je dobio skoro 100ks i 150nm :)
 

Ruske

Active member
nedjelju navecer kasno, imali malo bozicno okupljanje nas 15tak sa 7 auta i isli malo napinjati po cesti opatija - plomin, a jucer obavio zadnje pranje u 2016 :)

(netko je pitao tko mi radio ispuh - beli na sarsonima) - neznam citirati, tj ne kuzim, svudgje ide bez beda, ovdje mi nikako nece kopirat post :)

na 1. slikici 1000ks okupljenih :p





 

Ruske

Active member
naravno da nisu stock :p tu smo negdje svi tri oko 320-340ks :)
jako zanimljivo je bilo, ja se nisam drzao s njima jer oni imaju ovjese sredene, pogoto impreza koja ima sve novo i sve pojacano, pa sam se zabavljao sa miatom 1.6 koja ima isto sreden ovjes i nekih 400kg manje haha...
 

Ruske

Active member
vidim nisam pisao jako dugo...uglavnom imao zanimljiv pohod na Ucku nedavno, nakon kojeg je otisla cijev povrata vode (radi trenja izmedu kucista gljive i same cijevi), pa sam lijepo otisao u ovlasteni vidjet cijenu i iznenadio se, cijev + racva koja je pukla pri skidanju 200kn (za megana '96 su me pitali za metar cijev + malo koljeno 800kn), zamjenio, pa sam stavio cupra mk1 lip napred, eibache sportline nove, mini okvire registracije, poskidao sve nepotrebne naljepnice sa auta, neznam sta sam vise napravio haha...prosli vikend odveo street race po aveniji...najbolje vrijeme 14,007 sa reakcijom i puno pustanja gasa, jer sam savrseno startao i probio bi :D, u rijeci izmjereno 5,2 do 100 (u zg kladim se da jos bolje, jer mi 60ft vrijeme bilo 2,09, a u ri najbolje 2,3), max brzina u ri 178, u zg 174 (vrucina?) i tako, u ri vrijeme auta 13,11, dok u zg vrijeme auta najbolje 13,5xx...ispao od pobjednika klase 350Z turbo...zabavio se jako i planiram ic na iduci event na kucnom terenu na grobniku :) tko se nade gore, neka se javi :) to je ukratko, iako sam sigurno zaboravio dosta toga haha...

slijede slike i filmici :)

uzivajte u vecem updejtu :)



















mjerenja iz rijeke:









BiŽ 2017







videi:

Test

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=64VSvVEJ8v0[/ame]


BiŽ vs. 3er compact (TOP 16)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=TsdjTee5gto[/ame]


BiŽ vs. 350Z turbo (TOP 8)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0PhJrz8ARlM[/ame]
 
Na vrh