Lajsne na krovu auta C3

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ne vidim da ih ima negdje za naručit osim kod ovlaštenog... pitaj tamo, možda i nije neki velik trošak
 

Dalibor

Dado Tornado
nazovi ovlašteni servis i pitaj na rez. dijelovima koliko bi koštalo, možda se iznenadimo.

sumnjam da bi to na otpadu dali za sitne novce, a pitanje i bili se našlo lajsni koje sliče na nešto
 

zsinko

New member
evo srećom žena se sjetila gdje joj je otprilike pala pa smo jučer išli potražiti i na kraju i našli uz cestu (stara zagorska) :whistling:
Kupio sam ljepilo za ljepljenje stakla na autu po cijeloj duljini ih namazao i zaljepio....
Nadam se da sad više neće moći pasti :rolleyes:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Moja je još uvijek na ponudi :D
mislim da sam pital u ovlaštenom prije 3g, rekel mi je kolega oko 250kn mislim obje..
 

Dalibor

Dado Tornado
obrisao sam C3 i zamjenio filter zraka (purflux), moram sutra zvati auto kreso i pogledati moze li se naruciti krovne lajsni pa cu usput kupiti filter kabine
 

Krky

Lakerski profesionalac
Daliborčina, dali trebaš obje ili samo jednu?
daj nam javi po kojoj cijeni imaju?
ja imam jednu, pa bi trebal samo još jednu..
 

Dalibor

Dado Tornado
jutros poslao upite kreši, pa dijelovima, nekom ovlaštenom citroenu i jednom ivanu koji ima rabljenih dijelova.

javili se do sada krešo i pa dijelovi.

krešo nema, kod pa dijelova 219 kn sa pedevejom za jedan komad.
 

CColonia

New member
Konačno, nakon 4 godine kupila nove. Između otvaranja teme i sad dogodilo mi se da mi je jedna odletila u vožnji po zaobilazinici kod Rijeke :eek:, pa sma drugu morala maknuti.

I tražila, tražila....nikako naći. I nađem - nove. U nekoj trgovini. Uglavnom, otac da će to namontirati, kad kaže on da su "prekrute", da se ne usudi pritiskati da ne puknu ti "kanalići" koji sjedaju na krov. Kome odvesti auto da to složi? Varaždin, Èakovec, okolica ili kaj ja znam....
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Možeš i nekom limaru sposobnijem, servisu za auto stakla... imaju oni jakih ljepila koja će to držati gore dok je auto živ
 
Na vrh