• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Kupujem benzinca

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

zulufer

Active member
Pozdrav svima!
Pojavila se potreba za drugim autom u obitelji. Ništa spektakularno bitno da je pouzdan i da nema ekstra bogovskih ulaganja.
Imao sam Berlinga, C3, sada imam C4, volio bih nastaviti s citroenom, ali nije uvjet.
Mjesečno bi pravio 500tinjak kilometara.
Uvjet je da je benzinac i raspolažem do 5000 eura.
Ako netko od forumaša prodaje kakvu pilu ili zna nekoga bliskog da ima nešto za mene, slobodno neka javi.
Orijentacije radi, nalazim se u Čazmi, Bjelovarsko-bilogorska županija.
Hvala!
 

zulufer

Active member
Prava patnja je udovoljiti mojim zahtjevima :D.
Većina auta koje sam tražio po oglasnicima, a gledao sam manje autiće, je ili u vlasništvu preprodavača ili nekih auto kuća. Puno je toga izraubano i izvozano i cijene su dosta otišle gore.
Usporedbe radi, moja žena je prije skoro 7 godina za Citroena C3 iz 2006. godine sa 125.000 km na satu dala 25.500 kuna. Prodala ga je 3 godine kasnije za 21.000 kuna i sa 160.000 km. Sada, 4 godine kasnije, taj isti auto doslovno nije gubio na cijeni, a samo je stariji i izvozaniji...
Uspio sam pronaći lijepog Twinga iz 2008. sa skoro 150.000 za 3750 eura, izgledom u tvorničkom stanju, i lik je baš detaljno vodio sve oko auta i trudio se, na Renault forumu imaju detalji, ali se lik predomislio jer ne može sebi pronaći nešto bolje i odustao od prodaje...
I sada sam dogovorio da idem u subotu pogledati Citroen C1. Izgleda obećavajuće. Vlasnik me uvjerava da je autić super. Jako sam zagrizao. Od prvog vlasnika, redovno održavan i garažiran. Nema baš puno tema o C1, ali zanima me ima li kakvih savjeta što pogledati na tom autu. Radi se o malom benzincu 1.0 motor sa 50 kW.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh