Kupnja rabljenog C4 II (oprema, mjenjači, motori)

Ax boy

Well-known member
Pozdrav, mogu se ubacit u temu? I ja tražim, gledam zasad samo. C4 2011/12 1.6hdi 92ks vjerojatno ( iako kažu bolji je 82kw). Dvoumio sam se dugo između njega i 308 II. Međutim srce vuče na Citroën, godine vjernosti valjda.
Zanima me što mislite, meni konkretan primjerak iz oglasa djeluje sumnjivo jeftino iako na prvi pogled djeluje sve ok? Cijena premala za dizel s malo km
https://www.njuskalo.hr/auti/citro-n-c4-1.6-hdi-seduction-oglas-36389579
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Djeluje kao privatan prodavač, možda ne pumpa cijenu, nego ga jednostavno hoće prodati. Ako je stvarno prvi vlasnik kao što piše, nebi smjelo biti problema sa provjerom, po kilometre na tehnički pa polako dalje
 

Ax boy

Well-known member
Djeluje kao privatan prodavač, možda ne pumpa cijenu, nego ga jednostavno hoće prodati. Ako je stvarno prvi vlasnik kao što piše, nebi smjelo biti problema sa provjerom, po kilometre na tehnički pa polako dalje
Ma da moguće da je sve istinito. Međutim taj auto inače sa relativno malo km vrijedi i 40,000 pa mi je čudno. Vidjet ću
 

Citroen_NT

New member
Pozdrav, da li mi netko može reći da li je u c4 2011 82kw ehdi isao pravi automatik ili robot mjenjac?

Imam i vin broj VF7NC9HR8BY508397 pa ako netko od kolega moze pogledati i dati vise informacija?

Procitao sam par stranica unazad ali nisam nasao konkretan odgovor..

Hvala unaprijed
 
Na vrh