Kratka svjetla

ajam

New member
Ajde da vas čujem. Jel ih tko mijenjao na c3, i da je uspio?
Desno mi je riknulo, i nakon sat vremena čačkanja ja poludila i reko vozi to majstoru :D koji je riješio problem za minutu, ali pojma nemam kako je i što napravio jer nije dao da se gleda:whistling: Pravi majstor :D

Uglavnom, dok je otac pokušavao skontati kako izvaditi staru h7 žarulju i staviti novu, ja sam guglala i pokušavala naći odgovor jer došli smo do žarulje samo nema šanse da ju ikako odvrnemo :mad:
Kaže jedan forumaš ''prokleto bilo mijenjanje žarulja na c3-u'' :angel: , ''Francuz i H7 žarulje...Ni dvije krunice omotane oko svake ne bi pomogle..'' :D

Jel tko imao takav problem sa kratim svjetlima kao ja?
 

ante66

Active member
Jel tko imao takav problem sa kratim svjetlima kao ja?
Hahahaha, svatko je imao iste probleme.Da se skinuti , ali moras imat tanke rucice, narocituo onu kod akumulatora.Stavi neko ogledace i malo na ogledalo a malo po instinktu , a nakon par komadavec ce ici lakse.:grin:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Sjećam se...nekad davno, ni ja ih nisam mogao zamijenit.

Danas mogu i u mraku s jednom rukom :cool: stvar prakse, ne predaj se
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ja sam znal tijedno po 5 puta vaditi i vračati žarulje, kad sam xenone isprobavao, pa nisu radili pa ih opet vadi i tako to :D:D
 

ajam

New member
Imali smo i ogledalce :D ali nema šanse da skontamo :D Gotovo sad, bio je kod majstora usput da sredi i auspuh, šelna je popustila + gume zimke sam odmah stavila.
Uglavnom. Zaj*ano je imat auto :D
Pozdrav
 

deda

New member
Moraš ić kod ginekologa na praksu,nakon toga možeš menjati žarulje i na svemiskom brodu.Nije teško,samo treba znati kaj pipaš s prstima,ak ja promjenim za tren sa svojim čevapima,onda more svako,ali ja sam praksu za takve stvari stekao davno prije nego su i zmislili ovakve nebulozne lampe.
 
Na vrh