Koji ovlašteni servis za C3

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C 3

Zato sam i nabavio sve to..kod vas sam kupio ključ i dizalicu ( u j..... al me oženiše :mad:) a kod janeza 4 felge i zimske gume..
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C 3

Uh,nadam se da ne !:D Nego daj mi reci jel ima puno reklamacija na C3 picasso,ak nije tajna..Ne viđam ih baš puno na cesti,što je s jedne strane meni ok-bar sam poseban :p
 

r2-d2

New member
Re: C 3

mirda, ne znam jel se to odnosi na Laky-ja, ali jedna moja frendica (koja isto ima C3) je nakon totalnog razočaranja u tavers prošla u kovinsku i više uopće ne razmišlja o drugom servisu... Kaže da je sa njima savršeno zadovoljna
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C 3

mirda, ne znam jel se to odnosi na Laky-ja, ali jedna moja frendica (koja isto ima C3) je nakon totalnog razočaranja u tavers prošla u kovinsku i više uopće ne razmišlja o drugom servisu... Kaže da je sa njima savršeno zadovoljna
Eto,sad imamo nekog pouzdanog u servisu :D:D:D Ubaci neke slike u garažu..i daj reci kak si zadovoljan s C3 ?
 

r2-d2

New member
Re: C 3

Za sada sam zadovoljan. S obzirom na to koliko je autić bio novaca - ima stvarno hrpu opreme. Malo me je razočarao onaj problem sa prednjim ovjesom na tako malo kilometara, ali to je zamijenjeno i valjda se neće tako skoro ponovit, a mislim da bi mogao biti malo bolje izoliran od buke (ne motora, već vjetra i kotača). Pogotovo sad kad se vozi na zimskim gumama - kao da se vozi na tenkovskim gusjenicama. Ostalim sam jako zadovoljan. C3 ima kontrolnu tablu ko mali svemirski brod i ima stvarno udobna sjedala i ovjes. Moj stari je u isto vrijeme kupio novu škodu fabiu sa podjednakom opremom kao c3 za 20000 kn više i dobio je manje udoban autić (škoda je osjetno tvrđa - i ovjes i sjedala) koji iznutra izgleda puno jednostavnije (meni osobno - ružnije) nego c3. A koji će od njih dva biti bolji vidjet ćemo s vremenom.

Slike budu bile - kad se vrijeme malo proljepša pa ga malo spickam...
 
Posljednje uređivanje:

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C 3

Pitam te zato jer kad sam 2003 uzimao auto, jaako sam se dvoumio između Xsare i C3..na kraju sam uzeo xsaru makar mi je C3 bio puno ljepši i nekako mi je bolje legao,ali..imao sam neke info od ljudi koji rade u citroenu da je bolja xsara jer je kao pouzdanija tj. model na zalasku,a c3 je tad bio novi model i pun tzv. dječjih bolesti :rolleyes: tak da je prevagnulo na stranu xsare :D:D Ali sad kad sam se ponovo odlučio na novo,nisam se dao :p Opet je bila dvojba-C4 ili C3 Picasso..i uzeh Picassa :D:D:D
 

r2-d2

New member
Re: C 3

Ma ja se sa tim dječjim bolestima uopće ne zamaram. U tvom autu je HDI motor koji se ugrađuje u cijeli niz vozila već duže vrijeme, većina dijelova je zajednička za dosta vozila iz PSA grupacije, od raznih ručica, prekidača, radia i sl. tako da mislim da je uopće besmisleno govoriti o nekim provjerenim i neprovjerenim dijelovima. Ima ih lošije i bolje kvalitete, a to ti se na kraju svodi samo na to koliko imaš sreće. Ja sam imao dosta auta (dva fiata, jednog opela, dvije škode, sad audia), sa kojima sam bio zadovoljan. Svaki je u nečem bio bolji, a u nečem lošiji - međutim, ni jedan nije bio loš. Između njih je bio i jedan japanski (iako sam kasnije saznao da se i on proizvodi u nizozemskoj - mitsubishi carisma), i njega sam kupio samo zbog toga jer kao slove za jako kvalitetne, a samo sa njim sam imao problema sa motorom (najprije bosch pumpa, nakon toga glava motora, pa prikupljanje dijelova za njega...), tako da sam opet prešao na europske, jer dijelova ima na svakom kiosku (i original i zamjenskih). Zato bez brige, mislim da ni ti nećeš imati problema... Novi auto je novi auto
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C 3

r2d2 riječi ti se pozlatile ! :D:D I ja se nadam da neće biti nikakvih problema..kao ni s prethodnim :)
 

seasplash

Berlingaè je zakon
pozz... ekipa

imam jedno pitanje, kako bi mogao saznati katalošku cijenu c3 iz 2004., 1.1 sx?
p.s ak sam fulao temu nek moderatori obrišu posti i prebace gdje treba

hvala
 
Na vrh