Kakve su nam to ceste?! 🚧 🚦

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
U ZG se stvari mijenjaju. U firmi gdje radim, kompleks sagrađen 2017. je i garaža i parkirališe jako komotno. Kod mene u novogradnji je i podzemna garaža i pakirng sasvim komotan za moderne aute. Auti su debelo između crta i možeš vrata na zub i pol otvoriti normalno izaći i ući bez potpisivanja na tuđi lak. Preporodio se, jer mi auti više nisu na milost prolaznicima 24h

Stvari su se trebale počet mijenjat prije 20+ godina tako da bi danas bile standard a ne izuzetak

Pričam napamet, al poprilično sam siguran da je najnovija norma za okomite parkinge 2,5m širine, tj. nema uporabne bez te širine, JUS više ne prolazi :)

Negdje su i bez obaveze krenuli širiti, tipa Tower Rijeka... u dijelu garaže su pretvarali tri parking mjesta u dva komotna.

Al opet, znam da je i bilo crtanja parkinga za pregled, pa onda novo crtanje nakon pregleda i dobivanja uporabne... no to su bili privatni parkinzi stambenih zgrada, tj. kemija investitora.
 

nero81

Active member
Donator foruma
Kako je u onoj garazi iznad bivseg teatra fenice? Ili kod medica? Zadninput kad sam bio bi i stojadina tesko uparkirao
 
Na vrh