Kako zaključati vrata u vožnji?

RI-C3

New member
imam malo dijete i zanima me kako bi se mogla zablokirati zadnja vrata da dijete nebi samo otvorilo u vožnji.
ispod onog dugmića "sva četri žmigavca" nalazi mi se još jedan dugmić gdje je nacrtan lokot.
probao sam to pritisnuti u vožnji ,ali mi se vrata i dalje mogu otvoriti tijekom vožnje.
zašto uopće služi taj dugmić sa nacratnim lokotom i dali se mogu dakle vrata zaključati tijekom vožnje???
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Taj gumbić s lokotom ti je da ti nemože niko izvana otvorit vrata,a vrata moraš blokirat tako da kad ih otvoriš,imaš na samim vratima crveni kružić di ti ide šarafciger i samo okreneš ;)
 

RI-C3

New member
aha tako.baš ću sutra pogledati imam li taj crveni kružić na vratima,do sada uopće nisam išao za time.ok puno ti hvala
 

1587 VTS

New member
a vrata moraš blokirat tako da kad ih otvoriš,imaš na samim vratima crveni kružić di ti ide šarafciger i samo okreneš ;)
Ho, to su onda sad nesto kao modernizirali (citaj:zakomplicirali), na saxu je bila mala polugica koju se moglo prstom prebacit :D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
A gle,kak je kod njega ne znam..samo neki sistem postoji..sad jel polugica ili nekaj drugo,manje je vazno :D
 

Zmix

New member
Samo nemoj to zaključavanje pokušavati u vožnji.
Zaustavi auto pa onda pomeri polugicu na vratima. ROFL




Izvini, druže, bilo je jače od mene... ROFL
 

RI-C3

New member
ja sam skroz zaboravio da sam postavio ovo pitanje:grin:
za zaključavanje vrata ima jedna kukica na vratima što se pomakne ručno,netreba šarafciger (kacavida)
 
Na vrh