jumper 2,2 hdi pomoć i savjeti

sadaf

New member
Pozdrav, kanim kupiti prvi citroen u životu. Zapravo mi je potreban kombi, i našao sam vozilo koje je kupljeno u HR, i jedan je vlasnik. Dakle nije iz uvoza s nepoznatom povješću, i dobro složenom pričom čudnih likova,
onoo što me zanima, jest motor. radi se o motoru 2,2 hdi. Kombije 2014 godište, no naslušao sam se preporuka " da je kvarljiv kao babin zub, da guta pare za poravke, ovo ono...:"
pitanje jest, ali molim vas provjerene informacije, ne ono moj prijatelj ima prijatelja, čiji prijatelj ima ... itako u nedogled. nego ima li tko zaista iskustva ( loših i dobrih) i dali uzeti i li zaobići
hvala
 

Memphis

Active member
ne znam za taj 2.2 sam isto čuo da nije bog zna kaj isto razno razni problemi sa diznama, turbom, getribom klipovima i sl. Ja sam imao onaj sa fiatovim 2.8 i taj je nepoderiva zver. Sve kvarove kaj sam imal su bili potrošna roba ... ležaj kotača, alnaser i takve sitnice.
 

sadaf

New member
ne znam ,nisam pametan.
ne treba mi da dam 10000 e i onda mi rikava
znam da je sve relativno, i da se sve kvari, to je jedno, no ako je nešto " rođeno s greškom " onda je to ipak nešto drugo
s druge pak strane, nevjerojatno mi je , da se zna ta motori na nekom vozilu imaju grešku i da su kvarljiovi a da ih tvornica i dalje ugrađuje i prodaje, što bi značilo da prave ljude :cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:ama
a citroen mi je preozbiljna firma za takvo što
 
Na vrh