Izašao cjenik za novog Berlinga

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ima vas par relativno friških vlasnika Berlinga pa čekam vaš komentar :D

Mislim da tu ima puno mjesta za akcije i popuste, makar nije pre dramatično. C4P je nekih 10tkn više... to bi mu mogla biti velika konkurencija.
 

Mirage

Well-known member
Ja mislim da će biti kojekakve akcije gdje će biti popust od cca 20 000 kn i to je po meni opet ok cijena jer ovi paketi opreme nude ohoho više opreme od modela koje smo mi kupovali.
 

bbozak

Active member
Ajme koji đumbus!

Start nema prozore koji se mogu otvarati u drugom redu i nema klimu uopće.
Live ima opet "fićek" prozore, ručna klima, nema touchscreen radio :cool:
Feel ima prozore na struju koji se spuštaju dolje u drugom redu, touchscreen i sve điđe baje ko s youtuba. ;)

Start jedini je 75konja, dakle to neće ni naručivati, možemo prekrižit odma.

Ove i prošle godine, kolko sam skužio samo se prodavao 100 konjski Berlingo, tako da ovaj entry level nećemo vidjet, ko što i pretpostavih.

S time da nema cijene još XTR-a, koji će vjerojatno bit neš između ovog dvoje, ili ga uopće neće bit?

Dosta su načičkali novotarija i to mi je sve super, nadam se da mjenjač neće bit ko iz 1998. ko sada haha.

Meni super zgleda taj novi Berlingo, natrpali su dosta pretinaca unutra novih i rukohvat iznad glave suvozača, što je npr falilo, ali su zeznuli sa sjedalima, ne mogu se više vaditi van.

U mog XTR-a sva tri mogu maknut van, ovdje se samo preklapaju, s time da samo Feel ima tri odvojena sjedala.

Cijene su nabrijane, ko da se radi o normalnom autu, a ne dostavnjaku s tapecirungom, tješim se da sam ulovio zadnju seriju modela koji je pomlađivan jednom il dvaput u zadnjih 10 godina, s motorom koji je - kako se priča - pouzdan i trajan, pa me puno ne brine što je novi izašao, sad će polomit se zubi prvih dvije tri godine, i kako to već biva s novim modelima...

Volio bih ga vidjet uživo pa dat neki sud o interijeru i ostalom.
 

Ax boy

Well-known member
Mala pomoć zdravih umova

Pozdrav, baš gledam cijene berlingaća novog, ja iskreno mislim da su debelo pretjerali sa cijenom novog modela, preko svake eee mjere ajmeee 165,000 kn hejjjj?!?! Nekad je c5 koštao toliko? Ne znam ko će kupovati novi, s obzirom na odlazak ljudi i druge faktore, plaće i sl. Mlad sam pa i neiskusan pa ako mi netko stariji može objasniti što se dogodilo sa citroen firmom vani i kod nas? Kolapssss pameti??? Jooooj
 

bbozak

Active member
Treba doć u dućan i pitat, te cijene s interneta su malo napucane... Mislim da ide oko 145k Berlingo s nekim smislenim srednjim paketom opreme, bar sam primjetio na njuški onaj salon iz Slavonije da oglašava... Tako da je to vjerojatno realnija cijena, znam kad sam kupovao svoj, rekao sam u salonu da sam vidio u drugom salonu jeftiniji i čovjek je spustio cijenu, mislim... Meni je to soc, cjenkat se u dućanu , al očito je i to praksa, navikao sam - kad je nešto naznačeno da toliko košta, onda toliko košta, a ne gubit vrijeme misleći da'l se da skinut cijena il ne, pa nije to plac.

Evo: https://www.njuskalo.hr/novi-auti/akcija-citro-n-berlingo-5-godina-jamstva-gratis-zimske-gume-oglas-26756670

Svaka roba ima svog kupca.
 

Dalibor

Dado Tornado
Ne znam ko će kupovati novi, s obzirom na odlazak ljudi i druge faktore, plaće i sl.
kod nas se novih automobila toliko malo proda da možemo reči kako novog berligača nitko niti neće kupovati, osim firmi i ostalih "pravnih osoba", a one će dogovoriti kakvu-takvu ok cijenu, pogotovo ako kupuju više vozila.
za usporebu, u francuskoj je 2017 prodano 2.100.000 novih vozila, kod nas 50.000 (ko u luxemburgu), i koliko mi značimo marki citroen. u SLO je '17. prodano 70.000.
30% kod nas su privatni kupci.
 

Dalibor

Dado Tornado
dobar srpski test vozač testirao novu berlu sa zanimljivom opremom. bez velikog ekrana, s čeličnim felgama, običnom klimom i golim volanom. baš kako bi je i ja kupio


[ame]https://youtu.be/7FRcpOXT0GY[/ame]
 
Na vrh