Instalacija kuke na C-Elysée

sir.Oliver

Well-known member
da , za taj jedan znam . a u motornom prostoru bi trebao biti još jedan osigurač , jer ovamo na ovoj dopunskoj grupi osigurača nema struje ( preciznije na onom braon kablu ) .
 

sir.Oliver

Well-known member
falio osigurač F4 , koji je po spisku koji sam iskopao , predvidjen za kuku ( pet od ukupno 10 dopunskih osigurača ) ostali su dva za grejanje sedišta i jedan za retrovizore ( vanjske ) . svašta nešto nedostaje kod C - elysée ... počevši spiskom osigurača i releja , pa preko šeme el instalacije ( barem one osnovne , koja je kod svih oprema jednaka ) ..... pa onda tapacirung prednje i zadnje haube , zaštita motora .....
 

dekiiii

Active member
Jesi ugradio instalaciju za kuku? Kuku misliš sam montirati ili ...? Ako ćeš sam montirati napravi neki tutorijal, možda se i ja odlučim preraditi staru od Mazde. Mada sam se riješio i prikolice i kamperice, u uputstvu za elysee od 82 KS vidim da mogu vuči
:D dok sa Saxom od 50 KS mogu
:eek: E sad moram pitat ženu s kojim ćemo ići na more, njenim ili mojim, da znam na koji ugraditi kuku? :confused:
 

sir.Oliver

Well-known member
ja planiram nabaviti " bajonet " westfalia ( konkretno za signum / vectru c ) i prilagoditi je za elysée .... ( nabada se od dole , nema potrebe za sečenjem branika a stabilnija je od horizontalnog ubadanja ) . Deki , čim nešto bude , ti si prvi obavešten o tome ....
 
Na vrh